امروز : یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 22
۰۴:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57104
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۷
تعداد بازدید: 60
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، منطقه «الوعر» از توابع شهر «حمص»، مرکز استان حمص در غرب سوریه امروز جمعه شاهد ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، منطقه «الوعر» از توابع شهر «حمص»، مرکز استان حمص در غرب سوریه امروز جمعه شاهد درگیری‌های شدید و سخت یگان‌های ارتش سوریه با شمار بسیار زیادی از عناصر مسلح در این منطقه بود.

عناصر مسلح منطقه «الوعر» اقدام به بستن تعدادی از راه‌ها و مسیرها و هدف قرار دادن تعدادی از موانع نظامی ارتش سوریه در اطراف منطقه کردند.

یگان‌های ارتش سوریه در قبال این اقدامات عناصر مسلح به مقابله با آنها برخاسته و با هدف قرار دادن تجمعات آنها شماری از آنها را به قتل رسانده و زخمی کرد.

گزارش شده است، هدف از اقدامات این افراد حمله به بیمارستان «البر» واقع در مرکز منطقه «الوعر» بود که بزرگترین منطقه مسکونی شهر حمص به شمار می‌آید و از آنجا که این بیمارستان در مرکز الوعر قرار دارد، یک نقطه به شمار می‌آید.

منطقه الوعر هم اکنون دارای 700 هزار نفر جمعیت است که اغلب آنها را مهاجران و آوارگان از مناطق و روستاهای دیگر تشکیل می‌دهند.
انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار