امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۲۲:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5712
تاریخ انتشار: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۱
تعداد بازدید: 150
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری «بی‌بی‌سی»، «لرد لاوسون» که در دوران «مارگارت تاچر» نخست‌وزیر اسبق انگلیس ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری «بی‌بی‌سی»، «لرد لاوسون» که در دوران «مارگارت تاچر» نخست‌وزیر اسبق انگلیس به مدت 6 سال وزیر دارایی بود، خواستار خروج کشورش از اتحادیه اروپا شد.

وی در مطلبی که در روزنامه انگلیسی «تایمز» منتشر شد نوشت که تاثیر مثبت بر رشد اقتصادی انگلیس پس از خروج ازمنطقه یورو بیشتر از هزینه‌هایی است که باید در این زمینه پرداخته شود.

لاوسون از اتحادیه اروپا با عنوان «هیولای اداری» یاد کرد و اضافه کرد که پس از 40 سال همکاری با بروکسل، اکنون  روشن است که باید از این اتحادیه خارج شد.

«دیوید کامرون» نخست‌وزیر انگلیس از حامیان برگزاری رفراندوم برای جدایی این کشور از اتحادیه اروپاست. ضمن اینکه رویکرد حزب استقلال انگلیس (UKIP) که به تازگی در انتخابات پارلمانی پیروز شد و حزب محافظه‌کار کامرون در جدایی این کشور از اتحادیه اروپا نگرانی‌ها را در زمینه برگزاری رفراندوم درباره جدایی این کشور از اتحادیه اروپا در سال 2015 بیشتر کرد.

«فیلیپ هاموند» و «ویلیام هیگ» وزرای دفاع و خارجه انگلیس با خروج انگلیس از منطقه یورو مخالفت کردند. این رویکرد بیش از هر چیز بیانگر شکاف در میان احزاب درباره آینده این کشور در اتحادیه اروپاست که به تبع آن مانعی جدی در برگزاری رفراندوم خواهد بود.
انتهای ‌پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها