امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۶:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5713
تاریخ انتشار: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۱
تعداد بازدید: 172
مهدی شجاعی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهار داشت: به تازگی‌ خبرهای کذبی درباره بیمه تکمیلی هنرمندان، نویسندگان و خبرنگاران با این عنوان مطرح ...

مهدی شجاعی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهار داشت: به تازگی‌ خبرهای کذبی درباره بیمه تکمیلی هنرمندان، نویسندگان و خبرنگاران با این عنوان مطرح می‌شود که این بیمه بی‌خاصیت و بی‌فایده است.

رئیس صندوق حمایت از نویسندگان، هنرمندان و خبرنگاران افزود: به رغم اظهارات برخی از افراد، باید گفت که بیمه تکمیلی اصحاب فرهنگ و رسانه، بسیار مثمر ثمر واقع شده است به طوریکه سال گذشته 25 هزار نفر از اصحاب فرهنگ‌ و رسانه عضو این بیمه شدند.

وی با تأکید بر اینکه بیمه تکمیلی هنرمندان بی‌خاصیت نیست، ادامه داد: صندوق حمایت از نویسندگان، هنرمندان و خبرنگاران هم‌اکنون تنها نهاد حمایتی جامعه فرهنگ‌و‌هنر و رسانه کشور است.

شجاعی درباره آخرین جزئیات مراحل ثبت نام بیمه تکمیلی درمانی اصحاب فرهنگ و رسانه، بیان داشت:‌ هم‌اکنون زمان ثبت نام به پایان رسیده و در حال جمع‌آوری پرونده‌ها از سراسر کشور هستیم.

رئیس صندوق حمایت از نویسندگان، هنرمندان و خبرنگاران ادامه داد: امسال بدون هیچگونه محدودیتی تمامی کسانی که در سراسر کشور متقاضی بیمه تکمیلی بود‌ه‌اند منوط به دارا بودن شرایط لازم، تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار می‌گیرند.

به گفته شاعری، علی رغم کسری بودجه تمام تلاش خود را کردیم تا تمامی متقاضیان واجد شرایط تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار گیرند.

وی خاطرنشان کرد: افراد متقاضی واجد شرایط که پرونده آنها تکمیل شده است از ابتدای خردادماه سال جاری مشمول بیمه تکمیلی می‌شوند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها