امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۲:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57151
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۰۵
تعداد بازدید: 67
به گزارش خبرنگار جامعه فارس، «جمال قمره» وزیر گردشگری جمهوری تونس، امروز برای برگزاری چهارمین کمیته فنی مشترک گردشگری با ایران، به تهران سفر کرده ...

به گزارش خبرنگار جامعه فارس، «جمال قمره» وزیر گردشگری جمهوری تونس، امروز برای برگزاری چهارمین کمیته فنی مشترک گردشگری با ایران، به تهران سفر کرده است.

وزیر گردشگری تونس را در این سفر هیئتی 9 نفره از وزارتخانه‌های گردشگری، خارجه و بهداشت عمومی تونس همراهی می‌کنند.

امین عارف نیا مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به خبرنگار فارس گفت: وزیر گردشگری تونس عصر امروز با «محمدعلی نجفی» معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در دفتر کار وی دیدار و گفت وگو می کند.

وی حضور در کمیته فنی مشترک گردشگری دو کشور با رویکرد توسعه همکاریهای دو جانبه را برنامه اصلی سفر وزیر گردشگری تونس عنوان کرد.

وزیر گردشگری تونس، پیش از عزیمت به تهران اعلام کرد که گسترش و تعمیق روابط با جمهوری اسلامی ایران در همه زمینه ها از جمله گردشگری هدف دولت تونس است و این سفر برای اثبات مجدد عزم جدی تونس در تقویت مناسبات به ویژه در عرصه تبادل فرهنگی و مردمی با ایران صورت می گیرد.

ایران و تونس در سال 1380 یادداشت تفاهم همکاری‌های گردشگری به امضا رساندند که تا سال 1385 سه دوره کمیته فنی گردشگری به میزبانی دو کشور برگزار شده است و بنابر توافق صورت گرفته، چهارمین کمیته فنی مشترک گردشگری به میزبانی تهران برگزار می شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار