امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۱۳:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5717
تاریخ انتشار: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۱
تعداد بازدید: 111
«سید‌علی سرابی» قائم مقام شورای عالی قرآن کریم در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص اجرایی ...

«سید‌علی سرابی» قائم مقام شورای عالی قرآن کریم در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص اجرایی شدن نظرات بیان شده در نشست تخصصی این شورا گفت: نظرات بیان شده در این نشست که از سوی اساتید و کارشناسان تراز اول قرآن کریم در کشور بیان شده است مطالب مهمی است و ما هم بر اساس توان و بضاعتمان برای اجرایی شدن این مطالب تلاش می‌کنیم.

سرابی در پاسخ به این سؤال که چرا مقالات سال گذشته پس از گذشت یکسال منتشر شد، گفت: ابتدا مقالات را به همراه نظرات کارشناسی که در نشست بیان شد به صاحبان آثار عودت دادیم، و پس از پردازش، آثار آنها را در قالب یک کتاب به چاپ رساندیم، البته این آثار در دسترس افراد بود و چاپ آن یکسال زمان برد.

اقبال جوانان به قرآن کریم یک فرصت است

قائم مقام شورای عالی قرآن اقبال جوانان به قرآن را فرصتی مغتنم برای کشور دانست و گفت: امروز با توجه به اقبال جوانان به قرآن کریم فرصتی ایجاد شده تا از رهگذر این اقبال در راستای نهادینه شدن دستورات قرآن و رسیدن به سعات بشری گام برداریم.

ایران اسلامی و جوانان ما الگوی بیداری اسلامی در منطقه هستند

سرابی گستردگی جریان تلاوت قرآن کریم در کشور را سبب بروز خطراتی از سوی دشمنان دانست و گفت: هنگامی که جوانان ما بسوی قله تلاوت و حفظ قرآن پیش می‌روند دشمنان برنامه‌های خود را برای خارج کردن جمهوری اسلامی از این جایگاه به کار می‌بندد، زیرا ایران اسلامی و جوانان ما الگوی بیداری اسلامی در منطقه هستند.

تحکیم علمی فن تلاوت برنامه ما برای نشست تخصصی بود

سرابی تحکیم علمی فن قرائت در کشور را از اهداف برگزاری نشست تخصصی شورای عالی قرآن برشمرد و گفت: برنامه ما در این نشست تحکیم علمی فن تلاوت در کشور است و از رهگذر این هدف آسیب‌های احتمالی و ترفند‌های دشمن را مشخص و برای آن برنامه‌ریزی می‌کنیم، زیرا هنگامی که یک حرکت کوچک تبدیل به جریانی بزرگ شد و جوانان ما به مبلغان قرآن تبدیل شدند، دشمنان برای خارج کردن این جریان تلاش می‌کنند، از این رو باید ترفند‌های دشمن را پیش‌بینی و خنثی کرد.

انتهای پیام/م.خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها