امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۷:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57180
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۰۱
تعداد بازدید: 58
به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار اسماعیل احمدی‌مقدم فرمانده نیروی انتظامی در مراسم صبحگاه روز آغازین ...

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار اسماعیل احمدی‌مقدم فرمانده نیروی انتظامی در مراسم صبحگاه روز آغازین هفته نیروی انتظامی ضمن تبریک آغاز هفته ناجا رشد و ارتقا و افزایش خدمتگزاری و مردمی شدن این نیرو را از جمله اقدامات انجام شده در هفته ناجا دانست.

احمدی‌مقدم تأکید کرد: هفته ناجا بازه زمانی است که نیروهای انتظامی در آن باید توانمندی‌های معنوی خود را به مردم نشان داده و برای ارتقای این توانمندی‌های معنوی بکوشد.

وی تمرکز بر ارتباط با مردم را نه فقط برای عرضه توانمندی‌ها و قابلیت‌ها دانست بلکه ارتباط عاطفی با مردم برای درک شهروندان در جهت رشد خدمات ناجا را از جمله وظایف نیروهای انتظامی در هفته ناجا عنوان کرد.

فرمانده نیروی انتظامی تأکید کرد: برای رخ کشیدن توانمندی‌های مادی فرصت زیاد است و در تمام طول سال می‌توان این کار را انجام داد اما در هفته ناجا باید توان معنوی، اخلاق و ارتباط با مردم در سرلوحه امر قرار گیرد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها