امروز : جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 24
۱۷:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57185
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۰۵
تعداد بازدید: 104
به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزای فارس، سردار اسماعیل احمدی‌مقدم فرمانده نیروی انتظامی در حاشیه صبحگاه مشترک آغاز هفته ناجا گفت: در موضوع احتمال قتل ...

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزای فارس، سردار اسماعیل احمدی‌مقدم فرمانده نیروی انتظامی در حاشیه صبحگاه مشترک آغاز هفته ناجا گفت: در موضوع احتمال قتل یکی از پرسنل سپاه پاسداران در کرج انگیزه و علت قتل هنوز مشخص نشده و موضوع به حفاظت اطلاعات سپاه سپرده شده است تا با همکاری پلیس آگاهی پرونده را پیگیری کند.

فرمانده نیروی انتظامی هدیه هفته ناجا به مردم را ترخیص خودروها و موتور‌سیکلت‌هایی عنوان کرد که منع قضایی ندارد، گفت: درصدد هستیم تا با کمترین مدارک روند رفع توقیف خودروها را تسریع کنیم.

وی تأکید کرد: بخشیدن خلافی خودروها از اختیارات ناجا نیست و ما نمی‌توانیم در این مورد تصمیمی بگیریم.

احمدی‌مقدم اولویت نیروی انتظامی در هفته ناجا را مردم‌داری، قانون‌مداری و روزآمدی خواند و گفت: این سه اصل در سال آینده نیز اولویت نیروی انتظامی خواهد بود.

وی مهمترین مطالبه مردم و مقام معظم رهبری را مردم‌داری عنوان کرد و گفت: رهبری بارها به ما در مورد حسن رفتار و عدم افراط و تفریط در برخوردهای مأموران با تبهکاران و مردم تذکر داده است.

فرمانده ناجا وظیفه نیروی انتظامی در برخورد با مردم را سنگین دانست و گفت: کار نیروی انتظامی به مانند نگهداشتن آب و آتش در کنار هم است چرا که باید هم اقتدار خود را حفظ کند و هم مهربانی خود را.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها