امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۱۵:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57188
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۰۶
تعداد بازدید: 90
بە گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بغداد، «فالح فیاض» مشاور امنیت ملی عراق در دیدار با جمعی از سفرای کشورهای اروپایی و ...

بە گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بغداد، «فالح فیاض» مشاور امنیت ملی عراق در دیدار با جمعی از سفرای کشورهای اروپایی و مقامات بلندپایە عراق، بر لزوم اخراج کامل گروهک تروریستی منافقین از خاک عراق تاکید کرد.

فیاض بە تلاش‌های گروهک تروریستی منافقین برای حضور در عراق اشارە کرد و گفت: کارشکنی‌های این سازمان در چند سال اخیر مشکلات فراوانی برای عراق بوجود آوردە است، این افراد با کارشکنی در دستورات سازمان ملل می‌خواهند در روند انتقال بە کشور ثالث اخلال ایجاد کنند.

مشاور امنیت ملی عراق همچنین با اشارە بە اقدامات تروریستی گروهک منافقین علیە مردم بی دفاع عراق در زمان صدام، از سفرای کشورهای اروپایی خواست با پذیرش تعدادی از اعضای این سازمان در کشورهای خود، همکاری کنند.

وی در پایان بر لزوم انتقال اعضای این گروهک بە خارج از عراق قبل از پایان سال میلادی جاری تاکید کرد و گفت: عراق جایی برای این گروە نیست و سران این گروهک اگر تصور کنند گزینەای غیر از این دارند، دچار اشتباە بزرگی شدەاند.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها