امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۲۲:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5719
تاریخ انتشار: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۱
تعداد بازدید: 140
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در لاهور، هزاران نفر از مردم مسلمان پاکستان در اعتراض به هتک حرمت مزار حجر بن عدی ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در لاهور، هزاران نفر از مردم مسلمان پاکستان در اعتراض به هتک حرمت مزار حجر بن عدی صحابه پیامبر (ص) در سوریه به‌دست گروه‌های تروریستی، در شهر لاهور دست به تظاهرات زدند.

این تظاهرات به دعوت حزب «مجلس وحدت مسلمین» پاکستان و با حضور گسترده زنان، مردان و کودکان برگزار شد.

در این راهپیمایی، مردم با تجمع مقابل ساختمان باشگاه مطبوعات شهر لاهور، برضد گروه‌های تروریست سوری شعار سردادند.

آنان با یادآوری مقام جناب حجر بن عدی، این اقدام را شوک‌آور دانستند و تصریح کردند که این اقدام شنیع نشان می‌دهد که تفکر تروریستی هیچ احترامی برای مسلمانان و پیروان سایر ادیان قائل نیست.

تظاهرات‌کنندگان با اشاره به اوضاع کنونی سوریه، تأکید کردند که خشونت‌ها در این کشور برنامه‌ای هدایت شده از خارج از این کشور است و غرب و برخی متحدان آن در منطقه از جمله قطر، عربستان و ترکیه در حال حمایت از گروه‌های مسلح هستند.

آنان با محکوم کردن این اقدام، خاطر نشان کردند: محور عربی- آمریکایی با همکاران غربی‌شان که پیش از این نقش مهمی در ایجاد بی‌ثباتی در افغانستان، عراق، بحرین و پاکستان داشتند، هم اکنون بر ضد سوریه متحد شده‌اند تا با بی‌ثبات کردن این کشور، گروههای شبه‌نظامی سلفی- وهابی را در سوریه به قدرت برسانند.

شرکت کنندگان در پایان این تظاهرات، به‌نمایندگی از جامعه مسلمان پاکستان، این اقدام تروریست‌ها را محکوم کردند و مراتب اعتراض شدید خود را نسبت به مداخلات آمریکا و عربستان در سوریه اعلام کردند.انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها