امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۹:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57196
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۳
تعداد بازدید: 56
علی عبدی دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس پیرامون ...

علی عبدی دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس پیرامون اظهارات اخیر خاتمی در رابطه با خودسر نبودن تجمعات دانشجویی در فرودگاه مهرآباد اظهار داشت: پروژه‌ای که خاتمی دنبال می‌کند در دوم خرداد نیز کلید خورده بود و آن، پروژه کشته‌سازی است و خاتمی به دنبال آن است تا از این طریق برای کشور و دولت روحانی بحران‌سازی کند.

وی افزود: نمونه شاخص این مدعا نیز ترور سعید حجاریان در دولت اصلاحات است که در آخر مشخص شد خود اصلاح‌طلبان پروژه ترور حجاریان را ترتیب داده بودند.

عبدی تصریح کرد: امروز هم این افراد احساس می‌کنند که فضا برای اقداماتشان باز‌تر شده است؛ اما معتقدند که هنوز فضا مطلوب آنان نیست به همین خاطر به دنبال ایجاد چنین بحران‌هایی هستند.

این دانشجوی دانشگاه تهران با اشاره به هدف اصلاح‌طلبان برای بحران‌سازی سیاسی ـ اجتماعی در کشور گفت: خاتمی نیز خط ‌دهی این جریان را به عهده گرفته است و به دنبال ایجاد بحران در این دوران است.

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران با اشاره به فضای آرام و منطقی‌ که در کشور حاکم است، اظهار داشت: اصلاح‌طلبان تندر‌و می‌خواهند این فضای منطقی و آرام را تغییر داده و برای کشور بحران به وجود بیاورند تا بتوانند به اهداف خود برسند.

عبدی با بیان اینکه اصلاح‌طلبان می‌خواهند برای دولت روحانی بحران‌سازی کنند، گفت: دوم خردادی‌ها زمانی مدعی بودند که اصلاحات خون می‌خواهد و حال برای اینکه دولت روحانی را به سمت شرایط بحرانی دولت اصلاحات ببرند می‌خواهند بحران‌های سیاسی ـ امنیتی به وجود بیاورند.

وی با بیان این موضوع که اصلاح‌طلبان تنها به این اظهار‌نظرات اکتفا نمی‌کنند، گفت: حاکم کردن نگاه رادیکال دوم خردادی در دانشگاه‌ها نیز پروژه دیگر آنان برای عبور از روحانی خواهد بود.

این فعال دانشجویی گفت: سخنان اخیر خاتمی نشان از بهانه‌جویی وی برای شروع بحران‌سازی است و بیانگر این است که اصلاح‌طلبان می‌خواهند فضای کشور را رادیکالی کنند تا بتوانند از روحانی عبور کنند و قطعا پروژه عبور از روحانی جزو برنامه‌های آنان است.

علی عبدی در پایان سخنان خود با اشاره به انتظار دانشجویان از دستگاه امنیتی در برخورد با خاتمی، گفت: دستگاه امنیتی باید در خصوص این سخنان واکنش نشان دهد تا کسی جرات نکند فضای سیاسی اجتماعی کشور را آلوده کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها