امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۲:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5720
تاریخ انتشار: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۱
تعداد بازدید: 159
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مراسم اختتامیه جشنواره ادبی شعر بهار شب گذشته با حضور اسفندیار رحیم ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مراسم اختتامیه جشنواره ادبی شعر بهار شب گذشته با حضور اسفندیار رحیم مشایی، حجت‌الاسلام بهمن شریف‌زاده، حجت‌الاسلام امیری‌فر، امیدی شهرکی مدیرعامل ایرنا، حمید درخشان فوتبالیست ، امید زندگانی، چیستا یثربی، محمدرضا عرب و ... برگزاری شد. در انتهای این مراسم یاسر زواره‌ای مسوول روابط عمومی این جشنواره به نمایندگی از هیات داوران بیانیه هیات داوران را قرائت کرد.

در ادامه مراسم با حضور اسفندیار رحیم مشایی، امیدی شهرکی، افسانه بایگان، امین زندگانی و چیستا یثربی جوایز برگزیدگان به آنها اهدا شد. هیات داوران جشنواره شعر بهار در بخش طنز هیچ اثری را شایسته رتبه اول، دوم و سوم ندانست، اما از نصرالله بیگی و احسان محمدی تقدیر به عمل آورد.

همچنین در بخش شعر نیمایی بدون انتخاب اثر اول و دوم، محمد صارمی به عنوان نفر سوم انتخاب شد. ضمن اینکه از ˈعلی سلیمانی تقدیر به عمل آمد.

هیات داوران در بخش شعر سفید نیز هیچ اثری را به عنوان رتبه اول، دوم و سوم انتخاب نکرد، اما امین خان‌پرور، لیلا منجزی و آرمیتا مرادی را شایسته تقدیر دانست.

در بخش قالب های دیگر از امیر تواناˈ، نعمت الله شمسی پورˈ، ˈمحمدرضا عظیمیˈ، هادی فردوسیˈ و ˈعلیرضا قنبریˈ تقدیر به عمل آمد. ضمن اینکه ˈعلی فردوسیˈ حائز رتبه سوم شد و این بخش نیز نفرات اول و دوم نداشت.

هیات داوران نخستین جشنواره شعر بهار در بخش ˈ ترانه ˈ نیز هیچ اثری را شایسته رتبه نخست ندانست.اما ˈ پیام جهانگیری ˈ به عنوان نفر دوم و ˈرضا نیکوکارˈ به عنوان برگزیده سوم معرفی شدند. ضمن اینکه در این بخش از ˈمریم تیتنی ˈ نیز تقدیر شد.

بخش شعر در قالب رباعی نیز نفرات اول و دوم نداشت، اما در این بخش هیات داوران ˈامین شیرازیˈ و ˈحسین طاهریˈ را به صورت مشترک به عنوان برگزیده سوم انتخاب کرد. ضمن اینکه در این بخش از ˈمحسن کاویانی ˈ تقدیر شد.

هیات داوران جشنواره شعر بهار تنها در بخش غزل،شاعری را به عنوان نفر برتر انتخاب کرد. بر این اساس رتبه نخست این بخش از آن ˈعلیرضا رجبعلی زاده کاشانی ˈ شد. ضمن اینکه ˈاحمدرضا قدیریانˈ و ˈمحمدحسین ملکیانˈ به طور مشترک حائز رتبه دوم و خانم ˈمحرابیˈ سوم شد. ˈوحید طلعتˈ، ˈسید مهدی نژاد هاشمیˈ و ˈلیلا عبدیˈ نیز در این بخش شایسته تقدیر شناخته شدند. 

نیوشا انصاریˈ شاعر 9 ساله نیز جایزه ویژه هیات داوران را به دست آورد. همچنین از استاد ˈمیر جلال الدین کزازیˈ شاهنامه پژوه و اندیشمند برجسته نیز تقدیر شد، اما وی به خاطر کسالت در این برنامه حضور نداشت. 

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها