امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۸:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57210
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۵
تعداد بازدید: 30
مراد جعفری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان با اشاره به وضعیت مناسب استان زنجان در حوزه پیشگیری از جرائم اظهار داشت: با وجود افزایش مشکلات ...

مراد جعفری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان با اشاره به وضعیت مناسب استان زنجان در حوزه پیشگیری از جرائم اظهار داشت: با وجود افزایش مشکلات اقتصادی طی شش ماهه دوم سال گذشته این وضعیت مطلوب زنجان در این حوزه همچنان حفظ شده است.

وی با بیان اینکه مشکلات اقتصادی منجر به افزایش جرائم از جمله سرقت‌ها و توزیع مواد مخدر در جامعه می‌شود، افزود: با وجود همه این مشکلات زنجان جایگاه خود را در بین استان‌های امن کشور حفظ کرده است.

این مسئول وضعیت مطلوب زنجان را به لحاظ امنیت نتیجه علاقمندی خود مردم به حفظ امنیت دانست و اضافه کرد: مردم زنجان به لحاظ خصوصیات خاص خود از جمله نجابت و مشارکت‌های اجتماعی نقش مهمی در جایگاه برتر استان حوزه امنیت دارند.

جعفری به افزایش 65 درصدی سرقت‌ها در استان زنجان اشاره و اضافه کرد: آمار کشف‌ یک هزار 326 فقره‌ای سرقت‌های سال گذشته به یک هزار و 803 فقره در سال جاری افزایش یافته است.

وی با بیان اینکه جرائم خشن که موجب تحریک افکار عمومی می‌شود در زنجان رخ نداده، اضافه کرد: جرائم خشنی مانند آدم ربایی، سرقت‌های مسلحانه و تجاوز به عنف در زنجان طی شش ماه گذشته روی نداده است.

جانشین فرماندهی انتظامی استان زنجان متذکر شد: بررسی پرونده‌های تجاوز به عنفی که در زنجان تشکیل شده بیانگر جدی نبودن این پرونده از حیث تجاوز به عنف است.

این مسئول در پایان اذعان داشت: تقریبا هیچ پرونده تجاوز به عنفی در زنجان کشف نشده باقی نمانده است.
انتهای پیام/73004/ن30
برچسب ها:
آخرین اخبار