امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۹:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57229
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۱
تعداد بازدید: 36
رسول ابراهیم‌خانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان کمبود اعتبار را از عمده مشکلات راه و شهرسازی خواند و اظهار کرد: این امر باعث شده تا ...

رسول ابراهیم‌خانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان کمبود اعتبار را از عمده مشکلات راه و شهرسازی خواند و اظهار کرد: این امر باعث شده تا برنامه‌های اولویت‌دار در دستور کار قرار گیرند و از برنامه‌هایی با اولویت پایین چشمپوشی شود.

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در راستای آسفالت راه‌های روستایی افزود: در حال حاضر حدود 25 کیلومتر راه روستایی شهرستان همدان فاقد آسفالت است.

سرپرست اداره راه و شهرسازی شهرستان همدان با اشاره به برنامه‌های در نظر گرفته شده در راستای ایمن‌سازی راه‌های روستایی ابراز داشت: به علت کمبود اعتبارات قادر به اجرای این برنامه‌ها نیستیم.

وی با بیان اینکه ایمن‌سازی و تعریض محور توریستی حیدره در دستور کار قرار دارد، اضافه کرد: برای تملک و آزادسازی حریم این محور تا امامزاده محسن(ع) بارها اعتبار پیشنهاد کردیم که به دلیل کمبود اعتبار چیزی اختصاص نیافته است.

ابراهیم‌خانی با اشاره به وضعیت مطلوب محور گنجنامه ادامه داد: از گنجنامه به بالا نیز در حد اعتبارات جزو برنامه‌های راه و شهرسازی قرار دارد.

وی در پایان با اشاره به پروژه‌های در دست اجرا خاطرنشان کرد: اولویت کار با پروژه‌های نیمه‌تمام و نیمه‌کاره است.

انتهای پیام/89006/ق20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها