امروز : دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 23
۲۳:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57246
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۲
تعداد بازدید: 58
به گزارش گروه اقتصاد بین‌الملل خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه پاکستانی نیشن، خانم وندی شرمن معاون وزیر امور خارجه آمریکا اعلام کرد: اگر اسلام‌آباد ...

به گزارش گروه اقتصاد بین‌الملل خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه پاکستانی نیشن، خانم وندی شرمن معاون وزیر امور خارجه آمریکا اعلام کرد: اگر اسلام‌آباد به فعالیت در پروژه خط لوله انتقال گاز ایران به پاکستان ادامه دهد، با تحریم‌های آمریکا روبرو خواهد شد.
وندی شرمن در جلسه استماع کنگره به قانون‌گذاران این کشور گفت: دولت اوباما در حال مذاکره با پاکستان درباره این موضوع است.
وی در ادامه به اعضای کمیته روابط خارجی سنا گفت: ما مذاکراتی در مورد خط لوله انتقال گاز ایران به پاکستان داریم و به این مذاکرات با دولت این کشور ادامه خواهیم داد. ارزیابی من این است که این مذاکره به زودی به جایی نخواهد رسید، اما اسلام‌آباد قطعا می‌داند که ما در چه جایگاهی هستیم و می‌داند که تحریم‌های ما در صورتی که عملی شود، نیازمند چه چیزی است.
معاون وزیر امور خارجه آمریکا در پاسخ به پرسش یکی از سناتورهای کنگره توضیح داد: از این رو ما نه تنها در مورد آنچه پاکستان انجام می‌دهد، بلکه در مورد هر کشوری که با تحریم‌های آمریکا مواجه می‌شود، هوشیار خواهیم بود.
رابرت منندز رئیس کمیته روابط خارجی سنا خطاب به وندی شرمن گفته بود، نواز شریف رئیس‌جمهور پاکستان گفته است که قصد دارد تا قرارداد خط لوله انتقال گاز طبیعی با ایران را که در دولت قبلی پاکستان به توافق رسیده است، ادامه دهد، اگر این اتفاق رخ دهد، این امر نقض آشکار تحریم‌های ما علیه ایران محسوب می‌شود.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها