امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۶:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57251
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۴
تعداد بازدید: 102
عزت‌الله یوسفیان‌ملا نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان ...

عزت‌الله یوسفیان‌ملا نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه دریافت آب‌بها از کشاورزان شمالی خلاف قانون است، گفت: طبق اطلاعی که ما داریم تاکنون هیچ کشاورزی در شمال کشور یک ریال هم بابت آب‌بها پرداخت نکرده است اما در عین حال کشاورزان شمالی باید قبض‌ آب‌بها را پاره کرده و دور بریزند.

وی با بیان اینکه هیچ‌کس نمی‌تواند جلوی فعالیت کشاورزان را به دلیل عدم پرداخت قبوض آب‌بها بگیرد و اگر این‌کار صورت بگیرد، اعلام جرم می‌کنیم، تصریح کرد: اجرای این قبض‌ها با اداره ثبت اسناد و املاک بود بود و بر همین اساس دیوان محاسبات قرار شده علیه کسانی قبض صادر کرده‌اند به دلیل اخذ وجوه من غیرحق وارد شود.

یوسفیان ملا همچنین گفت: رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس نامه‌ای وزیر نیرو نوشته و از ایشان مصرانه خواسته است از دریافت آب‌بها از کشاورزان شمالی جلوگیری کند؛ رونوشت این نامه به دیوان محاسبات کشور ارسال شده است.

نماینده مردم آمل در مجلس با بیان اینکه کسی قدرت دریاف آب‌بها از کشاورزان شمالی را به دلیل غیرقانونی بودن آن نداشته است و از پس نیز چنین قدرتی نخواهند داشت، تاکید کرد: سه میلیارد تومان در بودجه 92 بابت آب‌بهای کشاورزان شمالی در نظر گرفته شده بود که در تلاش هستیم جلوی تخصیص اعتبار این مبلغ را بگیریم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها