امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۴:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57270
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۶
تعداد بازدید: 58
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ اردشیر مطهری با اشاره به دستگیری 2 قاچاقچی حرفه‌ایی در محله ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ اردشیر مطهری با اشاره به دستگیری 2 قاچاقچی حرفه‌ایی در محله تهران به بیان جزییات پرونده این متهمان پرداخت.

وی در تشریح این خبر گفت: با شکایت شهروندان ساکن در محدوده ابوذر تهران به مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ، مبنی بر اقدامات مجرمانه یک توزیع کننده مواد مخدر در این محدوده، اقدامات مأموران پایگاه پنجم پلیس برای دستگیری این متهم آغاز شد.

مطهری تأکید کرد: مأموران تحقیقات گسترده خود را آغاز و با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی به عمل آمده مطلع شدند فردی به هویت« ر.ح» به همراه تعدادی از اقوام و خویشاوندان نزدیک خود اقدام به تشکیل باند تهیه و توزیع هروئین می‌کند که شناسایی و دستگیری وی به سرعت در دستور کار عوامل قرار گرفت.

سرهنگ مطهری افزود: مأموران با ادامه تحقیقات متوجه شدند وی با همکاری سایر اعضاء باند در مخفیگاه های خود واقع در حواشی شهر تهران و استان البرز، محلی را برای تولید هروئین دایر کرده و مرفین مورد نیاز خود را از قاچاقچیان جنوب و شرق کشور خریداری می‌کند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ ادامه داد: با گسترش دامنه تحقیقات پلیسی مأموران متوجه می‌شوند نامبرده مقادیر قابل توجهی مرفین را به تازگی خریداری و در صدد تبدیل آن به هروئین و توزیع گسترده آن در سطح شهر تهران است.

وی افزود: به همین منظور با استفاده از اقدامات خاص پلیسی مخفیگاه وی در بلوار ابوذر شناسایی و تحت مراقبت شبانه روزی و مستمر قرار گرفت تا اینکه مأموران با هماهنگی مرجع قضایی به آدرس اعلامی مراجعه و در اقدامی غافلگیرانه متهم را که به همراه برادر همسرش با خودروی زانتیا قصد خروج از منزل را داشت دستگیر و در بازرسی از وی مقدار 2کیلو و 960گرم هروئین را کشف و ضبط کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ تصریح کرد: متعاقباً مأموران با استفاده از فنون پلیسی آپارتمان دوم وی را در محل دستگیری شناسائی و در بازرسی موفق شدند 141کیلو و 220گرم هروئین و یک دستگاه ترازوی دیجیتالی را کشف و ضبط کنند.

سرهنگ مطهری در پایان با اشاره به اینکه متهمان به همراه اقلام مکشوفه و 4 دستگاه خودروی زانتیا، پژو پارس، پژو 206 و خودرو پراید به پایگاه پنجم پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ منتقل شدند، خاطرنشان کرد: رسیدگی به پرونده جهت شناسایی و دستگیری دیگر متهمان ادامه دارد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار