امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۹:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57275
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۸
تعداد بازدید: 56
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه صهیونیستی «عاروتص‌شوع»، «الی گرونر» نماینده اقتصادی اسرائیل در آمریکا روز ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه صهیونیستی «عاروتص‌شوع»، «الی گرونر» نماینده اقتصادی اسرائیل در آمریکا روز گذشته، از به تاخیر افتادن پرداخت کمک‌های مالی دولت آمریکا به اسرائیل خبر داد. تعویق این کمک‌ها به دلیل تعطیلی دولت فدرال آمریکا رخ داده است.

کمک مالی 3.2 میلیارد دلاری آمریکا به اسرائیل برای سال 2014، قرار بود روز اول اکتبر (4 روز قبل) به رژیم‌صهیونیستی پرداخت شود.

گلوبز در مصاحبه با پایگاه «گلوبز» گفته است: ما در مورد یک گام مشخص تنها در رابطه با اسرائیل سخن نمی‌گوئیم. تقریبا برای اغلب کارهای دولت بودجه‌ای وجود ندارد، چراکه اساسا قانون بودجه یا تصمیمی برای تعیین راهکاری دائمی برای بودجه‌ریزی سالیانه از جمله در مورد کمک‌های خارجی، اتخاذ نشده است.

دولت آمریکا از اول ماه جاری میلادی در پی اختلاف بین نمایندگان دموکرات و جمهوری‌خواه کنگره در مورد بودجه، تعطیل شده است. تعطیلی دولت فدرال بسیاری از سازمان‌های زیرمجموعه دولت را تعطیل کرده و حدود 800 هزار کارمند دولت به مرخصی اجباری فرستاده شده‌اند.

دیروز آمریکا همچنین اعلام کرد تعطیلی دولت فدرال بر کمک‌ به کشورهای خارجی نیز تاثیرگذار بوده است. کمک سالیانه واشنگتن به مصر نیز به تعویق افتاده است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها