امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۸:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57279
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۸
تعداد بازدید: 25
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «نووستی»، "میخائیل بوگدانوف" معاون وزیر خارجه روسیه و نماینده ویژه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «نووستی»، "میخائیل بوگدانوف" معاون وزیر خارجه روسیه و نماینده ویژه رئیس‌جمهوری این کشور در مسائل خاورمیانه اعلام کرد که مقامات مسکو امیدوارند که نشست آتی نمایندگان ایران و گروه «1+5» که قرار است 16-15 اکتبر در ژنو برگزار شود، نتیجه سازنده داشته باشد و بر این عقیده‌اند که اکنون امکان واقعی برای پیشرفت این مذاکرات بوجود آمده است.

بوگدانوف روز جمعه در حاشیه یازدهمین کنفرانس «گفت‌وگوی تمدن‌ها» در شهر رودوسکوف، در جمع خبرنگاران گفت: طرفین در نیویورک ملاقات خوبی داشته و اکنون نیز قرار است تا در اواسط اکتبر در ژنو با یکدیگر دیدار کنند. به عقیده من، با توجه به شرایط مثبت بوجود آمده اکنون این امکان کاملا واقعی است که مذاکرات ایران و به سمت جلو حرکت کرده و نتیجه بخش باشد.

معاون وزیر خارجه روسیه با تاکید بر اینکه «اکنون شانس پیشرفت مذاکرات واقعی است»، افزود: البته من معتقد هستم این مسئله بسیار مهم است که تمایلات سازنده نزد همه طرف‌های شرکت کننده در مذاکرات، چه طرف ایرانی و چه نمایندگان گروه «1+5» وجود داشته باشد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها