امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۸:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57281
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۸
تعداد بازدید: 46
 به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شینهوا، نتایج یک نظرسنجی نشان می‌دهد که از هر 10 آمریکایی 9 نفر از  واشنگتن که محل ...

 به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شینهوا، نتایج یک نظرسنجی نشان می‌دهد که از هر 10 آمریکایی 9 نفر از  واشنگتن که محل استقرار دولت فدرال است به خاطر تعطیلی دولت و عدم پیشرفت در مذاکرات بین دو حزب در کنگره ناراضی هستند.

این نظرسنجی که توسط شبکه سی بی اس انجام شده است اواخر روز پنج شنبه منتشر شد و نشان می‌دهد که 87 درصد آمریکائیها از مسیری که واشنگتن در آن قرار دارد نگران هستند؛ از جمله اینکه 44 درصد ناراضی و 43 درصد نیز عصبانی هستند.

براساس یافته های این نظرسنجی، جمهوریخواهان کنگره بیشتر از دموکراتها و باراک اوباما مورد انتقاد مردم قرار دارند. 44 درصد آمریکائیها جمهوریخواهان را مقصر تعطیلی دولت فدرال می‌دانند که 9 درصد بیشتر از کسانی است که اوباما و دموکراتها را مقصر این قضیه می‌دانند.

براساس این گزارش، 72 درصد پاسخ دهندگان روش جمهوریخواهان در بررسی مذاکرات بودجه را قبول ندارند اما این میزان برای باراک اوباما و هم حزبی‌هایش در کنگره 61 درصد است.

نتایج این نظرسنجی همچنین نشان داد که 7 نفر از هر 10 آمریکایی معتقدند که اولویت نمایندگان کنگره این است که دولت دوباره کار خود را آغاز کند.

همچنین 72 درصد آمریکائی‌ها تعطیلی دولت فدرال به خاطر اختلاف درباره طرح خدمات درمانی باراک اوباما را نمی پسندند.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار