امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۱:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57289
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۱۰
تعداد بازدید: 118
همایون امیرزاده مشاور اجرایی معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری ...

همایون امیرزاده مشاور اجرایی معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره نحوه اعزام برای شصت و پنجمین نمایشگاه فرانکفورت اظهار داشت: دوشنبه 15 مهر مصادف با هفتم اکتبر تیم ایرانی عازم آلمان خواهد شد؛ پیش از این اعزام اقدامات لازم، برنامه‌ریزی مدنظر و هماهنگی‌هایی در سطح شرکت‌کنندگان در این رخداد مهم جهان صورت گرفته است.

وی مجری کار را موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی دانست و افزود: این موسسه تقریبا از سه ماه گذشته تاکنون با برگزاری نشست‌های مختلف و هماهنگی‌های لازم جهت حضور مقتدرانه جمهوری اسلامی ایران را در نمایشگاه فرانکفورت فراهم کرده است؛ مشارکت مناسب و خوبی در سطح بخش خصوصی با مجریان و متولیان این نمایشگاه را شاهد هستیم و پیش‌بینی ما این است به لحظ کمی و کیفی یکی از سال‌های متفاوت حضور ایران در این نمایشگاه را شاهد خواهیم بود.

مشاور اجرایی معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره تعداد نفرات حاضر از سوی معاونت فرهنگی ارشاد در این نمایشگاه توضیح داد: آقای محمد الهیاری به عنوان مدیر بخش بین‌الملل موسسه نمایشگاه‌ها حضور پیدا خواهند کرد، از این رو بنده و ایشان دو نفر حاضر از سوی معاونت فرهنگی ارشاد خواهیم بود.

به گفته وی، امسال از نظر افراد شرکت کننده به عنوان متولیان این بخش، نسبت به سال‌های گذشته تعداد کمتری اعزام خواهند شد.

امیرزاده درباره آخرین جلسه هماهنگی برای شرکت منسجم در این نمایشگاه بیان داشت: روز گذشته یک جلسه در سطح موسساتی که به صورت مستقل یا به عنوان همکار موسسه نمایشگاه‌ها حضور دارند برگزار شد، بیشتر نگاه به سیاست‌های کلان، چگونگی حضور، ریل گذاری برای بهره‌مندی از این فرصت خوب بدست آمده معطوف شد، مجموعه ناشران بخش خصوصی که به گونه‌ای به صورت مستقل هم ممکن است در نمایشگاه فرانکفورت شرکت کرده باشند نقطه نظرات خود را مطرح کردند، به منظور هم‌افزایی بین مجموعه‌های شرکت کننده در نمایشگاه فرانکفورت این نشست برپا شد.

وی در پایان تاکید کرد: در حوزه کاری تقریبا هر روزه جلسات در حال برگزاری است، کتاب‌هایی که باید به نمایشگاه ارسال می‌شد فرستاده شده و انشاء‌الله مشکل خاصی وجود نخواهد داشت.

گفتنی است، شصت و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب فرانکفورت 17 تا 21 مهرماه برگزار می‌شود.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها