امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۶:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57291
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۱۰
تعداد بازدید: 75
محمد جواد مقدم که در هفته گذشته پس از برنده شدن در مزایده شرکت کاغذ پارس به رقم 77 میلیارد تومان کارخانه را تحویل گرفت، در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ...

محمد جواد مقدم که در هفته گذشته پس از برنده شدن در مزایده شرکت کاغذ پارس به رقم 77 میلیارد تومان کارخانه را تحویل گرفت، در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اظهار داشت: تشریح شرایط کارخانه باید در فرصت مناسب صورت گیرد.

مقدم تصریح کرد: کارخانه کاغذ پارس مشکلات فراوان دارد و وقت اصلی ما در حال حاضر یافتن مشکلات اصلی و برطرف کردن آنهاست تا وضعیت بهتر شود.

این کارآفرین موفق درباره کارخانه کارون و اینکه آیا این کارخانه هم از سوی شما خریداری شده، افزود: معامله کارخانه کاغذ پارس و کارون با هم انجام شد؛ اما کارخانه کارون هنوز تحویل داده نشده و احتمالا اواخر هفته جاری کارون را هم تحویل می‌گیرم.

وی در پاسخ به این سوال فارس که شرایط و اوضاع کارخانه پارس بهتر است یا کارون، بیان داشت: شرایط هیچ کدام مطلوب نیست.

مقدم درباره تولید کنونی کارخانه کاغذ پارس آن را خیلی کم عنوان و تصریح کرد: در بخش کاغذ تحریر ماه گذشته تنها هزار تن تولید صورت گرفته است.

محمد جواد مقدم رئیس هیات مدیره گروه صنایع گلریز پلیمر قم است که برنده این مزایده شد، تشریفات واگذاری انتقال شرکت کاغذ پارس هفت به بخش خصوصی انجام شد و این شرکت به وی انتقال یافت.

این مراسم با حضور فرماندار و امام جمعه شهرستان شوش و همچنین مالک بهمنش‌فر مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری آتیه دماوند، محمدجواد مقدم مالک جدید شرکت کاغذ پارس هفت‌تپه و سید مجید موسوی مسئول دفتر نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

گروه صنایع کاغذ پارس در آذر سال 1346 به منظور تهیه، تولید، فروش و توزیع انواع کاغذ، محصولات ساخته ‌شده از کاغذ، مقوا و هرگونه مواد و محصولات فرعی دیگر تأسیس شد.

این شرکت در 20 کیلومتری شهر شوش و دارای 500 نفر نیرو است و سالانه 30 هزار تن کاغذ تحریر تولید می‌کند و در نهایت این شرکت طی کش و قوس‌هایی فراوان با مبلغ 770 میلیارد ریال به بخش خصوصی واگذار شده است.

مقدم تولید کننده نمونه کشور، کارآفرین نمونه کشور و دارای واحد صنعتی سبز، صادر کننده نمونه، کارآفرین برتر است.

این گزارش می‌افزاید؛ گروه صنایع کاغذ پارس (سهامی عام) در تاریخ 13/9/1346 تاسیس و تحت شماره 11916 در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسیده است. در تاریخ 5/2/1352 نوع شرکت از سهامی خاص به سهامی عام تغییر یافت و در تاریخ 8/1/1355 به گروه صنایع کاغذ پارس ( شرکت سهامی عام ) تغییر نام یافته و مراتب در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی ثبت گردیده است. بر اساس مصوبات مجمع عمومی فوق العاده مرکز شرکت به هفت تپه خوزستان منتقل و تحت شماره 9 در اداره ثبت شرکتهای شهرستان شوش به ثبت رسیده است.

موضوع فعالیت شرکت طبق بند 3 اساسنامه عبارت است از تاسیس و اداره کارخانه به منظور تهیه ، تولید ، فروش و توزیع انواع کاغذ ، محصولات ساخته شده از کاغذ ، مقوا و هرگونه مواد و محصولات فرعی دیگر، تاسیس و اداره شرکت‌های بازرگانی ، خدماتی و یا تولیدی دیگر و مشارکت در این گونه شرکت‌ها ، مبادرت به انجام هرگونه فعالیت و عملیاتی که برای مقاصد بالا و یا تسهیل اجرای آنها لازم ویا مفید باشد، همچنین ارائه هرگونه خدمات فنی، حرفه‌ای و مشاوره‌ای به منظور اعتلای صنایع سلولزی در سطح کشور.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار