امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۲۲:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57310
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۲
تعداد بازدید: 340
سید محسن اصغرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس در خصوص جدیدترین مستند خود گفت: با حمایت موسسه مستندسازی حقیقت چندی پیش به همراه سیدمحسن ...

سید محسن اصغرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس در خصوص جدیدترین مستند خود گفت: با حمایت موسسه مستندسازی حقیقت چندی پیش به همراه سیدمحسن اسلامزاده سفری 20 روزه را به سوریه داشتیم که ماحصل این سفر ساخت مستندی به نام «پیمان‌های پنهان» بود که در این مستند علاوه بر نشان دادن همبستگی نیروهای مرمی در دفاع از سوریه وابستگی تروریست‌ها به رژیم صهیونیستی و آمریکا به نمایش در آمده است.

وی ادامه داد: در مستند «پیمان‌های پنهان» طیف‌های مختلف از نیروهای مردمی که در دفاع از کشورشان نقش داشته‌اند به تصویر کشیده شده است و دوربین در عملیات‌های مختلفی حضور داشته و حتی علاوه بر نیروهای پیشرو عقبه جبهه سوریه نیز به تصویر کشیده شده است که می توان گفت در این مستند شاهد سبک جدیدی از مستندسازی بحران بوده‌ایم.

اصغرزاده تصریح کرد: به جهت نوع قاب بندی‌ها و نزدیک به سوژه‌ها در عملیات‌های مختلف و همچنین استفاده از دوربین‌های جدید می‌توان گفت در مستند «پیمان‌های پنهان» شاهد سبک جدیدی از مستندسازی بوده‌ایم و به همین دلیل تاکنون 21 شبکه غیرفارسی زبان این مستند را پخش کرده‌اند.

کارگردان مشترک مستند «پیمان‌های پنهان» خاطرنشان کرد: از زمان طرح سوژه این مستند تا ساخت آن چهار ماه زمان صرف شد که در نهایت مدر مدت زمان 21 دقیقه  آماده پخش شد اما با وجود موضوع مهمی که در  «پیمان‌های پنهان» و نقش نیروهای مردمی در دفاع از سوریه و وابستگی تروریست‌های به رژیم صهیونیستی و آمریکا مطرح می‌شود و پخش آن از شبکه‌هلای جهانی تاکنون از رسانه ملی پخش نشده است، رد حالیکه مردم کشور ما باید بدانند دقیقا چه اتفاقاتی در سوریه جریان دارد.

وی در خاتمه اظهار داشت: با وجود اینکه بارها بارها نسبت به لزوم پخش چنین آثاری از شبکه‌های مختلف رسانه ملی صحبت شده اما همچنان شاهد هستیم که اینگونه مستند‌ها پخش نمی‌شوند و در واقع می‌توان گفت پخش از رسانه ملی به حساسیت تلویزیون برمی‌گردد که بخواهد واقعیت سوریه را تصویر بکشاند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها