امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۶:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57318
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۴
تعداد بازدید: 55
جواد کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد وکلات در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره ...

جواد کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد وکلات در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به برخی اظهارات مبنی بر حذف شعار مرگ بر آمریکا در نمازهای جمعه و تجمعات مردمی گفت: ملت ایران با معرفت دینی خود شعار مرگ بر آمریکا و امثال این شعارها را که بخشی از رسالت دینی، انقلابی و فرهنگی ملت ایران است را سر می‌دهند.
وی افزود: ملت ایران با عمق وجود خود به شعار مرگ بر آمریکا معتقد هستند و روز 13 آبان امسال نیز پرشورتر از سال‌های گذشته با سر دادن شعار مرگ بر آمریکا برگزار خواهد شد.
نماینده مردمد مشهد افزود: جریان و محوری که در داخل مظهر فکر آن آقای هاشمی رفسنجانی است می‌خواهد از آرمان‌های انقلاب عبور کند و در صدد است تا با اقدامات خود از جمله دور کردن مردم از شعارهای انقلابی‌شان به اهداف خود برسد.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه برخی‌ها امروز به جنگ آرمان‌های انقلاب اسلامی آمده‌اند، ادامه داد: هاشمی از وجود دولت یازدهم حداکثر بهره را برای پیشبرد اهداف خود می‌خواهد داشته باشد.
کریمی‌قدوسی با بیان اینکه ادعای حدف شعار مرگ بر امریکا از سوی کسانی مطرح می‌شود که به دنبال سازش با آمریکا هستند، تاکید کرد: ملت ایران، مطرح کنندگان حذف مرگ بر آمریکا را از صحنه سیاسی کشور حذف خواهند کرد. لذا شعار مردمی مرگ بر آمریکا با تکاپوی تعدادی سازشکار حذف نخواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها