امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۰۳:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5732
تاریخ انتشار: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۱
تعداد بازدید: 131
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس(توانا) کتاب «ماجرای سوال از رئیس جمهور در مجلس هشتم» نوشته علی مطهری از سوی موسسه نشر و تحقیقات ذکر ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس(توانا) کتاب «ماجرای سوال از رئیس جمهور در مجلس هشتم» نوشته علی مطهری از سوی موسسه نشر و تحقیقات ذکر منتشر و در بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران روانه بازار نشر شد.

این اثر برای چاپ سال 92 و در تیراژ 2 هزار و 100 نسخه منتشر شده است که از عناوین بخش‌های آن می‌توان به سخنان رئیس جمهور و تذکرات نمایندگان ، نادر قاضی‌پور، ستار هدایت‌خواه، واکنش مجمع تشخیص مصلحت نظام به سخنان رئیس جمهور، واکنش دیوان محاسبات به سخنان رئیس جمهور، پاسخ متکی به سخنان رئیس جمهور، پاسخ شهردار تهران به سخنان رئیس جمهور، اشاره کرد.

در این اثر نیز مصاحبه خبرگزاری مهر با علی مطهری پس از جلسه سوال از رئیس جمهور نیز آورده شده است.

از دیگر بخش‌های این کتاب می‌توان به نامه علی مطهری به رئیس جمهور، نامه استعفای علی مطهری، متن منطق استعفای علی مطهری اشاره کرد.

کتاب حاضر سیر ماجرای سئوال از رئیس جمهور توسط علی مطهری است که برای نخستین بار در مجلس هشتم شورای اسلامی اتفاق افتاده و به صورت مستند به رشته تحریر درآمده است.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها