امروز : شنبه ۱ آبان ۱۳۹۵ - 2016 October 22
۰۲:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57323
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۶
تعداد بازدید: 65
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زنجان، احمد بختیاری صبح امروز در جمع مسئولان شهرستان خرم‌دره با اشاره به تحصیل 5 هزار و 336 ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زنجان، احمد بختیاری صبح امروز در جمع مسئولان شهرستان خرم‌دره با اشاره به تحصیل 5 هزار و 336 دانش‌آموز مقطع ابتدای در مدارس این شهرستان اظهار داشت: این تعداد دانش‌آموز در 32 مدرسه در حال تحصیل هستند.

وی با تاکید بر لزوم تداوم روحیه استکبارستیزی از سوی قشر دانش‌آموز تصریح کرد: دانش‌آموزان با حماسه‌آفرینی در صحنه‌های انقلاب‌، نقش ویژه‌ای در توسعه و تعالی نظام جمهوری اسلامی ایران داشته و دارند.

بختیاری با بیان اینکه دشمنان اسلام و انقلاب تمام تلاش خود را برای دستیابی به اهداف شوم و پلید خود آغاز کرده‌اند، بیان داشت: با رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری و با آگاهی و بصیرت همه همکاران و دانش‌آموزان، همه نقشه‌های شوم و پلید دشمنان به ویژه آمریکای جنایتکار و رژیم پلید صهیونیستی خنثی می‌شود.

این مسئول با بیان اینکه امروز دشمن در جنگ نرم یک توطئه تمام‌عیار علیه دانش‌آموزان و جوانان را آغاز کرده، خاطرنشان کرد: دشمن با استفاده از رسانه‌ها سعی در انحراف جوانان دارد و در این زمینه از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند.

مدیر آموزش و پرورش خرم‌دره با اشاره به پیشرفت‌های علمی کشور خاطرنشان کرد: کشورهای دیگر از پیشرفت‌های علمی ما دچار وحشت و نگرانی شده‌اند و درصدد جلوگیری از این موضوع هستند که به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ای در این زمینه است.

وی با اشاره به نامگذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی متذکر شد: اگر امروز می‌بینیم که در زمینه فناوری هسته‌ای در دنیا زبانزد هستیم، این مهم نتیجه توجه به علم و تفکر بسیجی و همت و تلاش مضاعف بوده است.

بختیاری با اشاره به جایگاه تعلیم و تربیت در دین مبین اسلام گفت: معلمی شغل مقدس و خطیری محسوب شده و معلمان نقش غیر قابل انکاری در توسعه کشور دارند.
انتهای پیام/73002/ن30
برچسب ها:
آخرین اخبار