امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۴:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57325
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۶
تعداد بازدید: 26
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زنجان، محمدرضا حیدری صبح امروز در جمع مسئولان آموزشی شهرستان ابهر با اشاره به اقدام‌های ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زنجان، محمدرضا حیدری صبح امروز در جمع مسئولان آموزشی شهرستان ابهر با اشاره به اقدام‌های صورت گرفته برای بازگشایی مدارس اظهار داشت: در سال تحصیلی جاری61 دانش‌آموز در مقطع ابتدایی استثنایی در ابهر تحصیل می‌کنند.

وی با اشاره به تقارن بازگشایی مدارس و هفته دفاع مقدس در هر سال خاطرنشان کرد: ما در هشت سال دفاع مقدس شاهد رشادت‌ها، دلاوری‌ها و از جان گذشتگی‌های رزمندگان اسلام بودیم.

این مسئول افزود: ایمان و اعتقاد راسخ رزمندگان ایران به حقانیت انقلاب اسلامی و موج عظیم مردمی که در قالب بسیج برای دفاع از کیان نظام جمهوری اسلامی ایران طی هشت سال حضور خود را در جبهه حفظ کردند، بزرگ‌ترین سرمایه انقلاب و نظام بود و مهمترین نقش را در توقف ماشین جنگی عراق بر عهده داشت.

معاون پشتیبانی و برنامه‌ریزی آموزش و پرورش ابهر اضافه کرد: همه ما، این امنیت،آسایش و پیشرفت را مدیون خون شهیدان و عرق پاک رزمندگان اسلام هستیم.

وی در ادامه با اشاره به جایگاه علم و دانش تصریح کرد: علم، قدرت، اقتدار و فرمانروایی است و هر کس آن را به دست آورد، فرمانروایی خواهد کرد و هر کس به آن دسترسی نیابد محکوم به فرمانبری است.

حیدری به بهانه تراشی‌های دشمنان اسلام در زمینه انرژی هسته‌ای کشور اشاره و عنوان کرد: دشمنی آمریکا با ملت ایران به خاطر بمب هسته‌ای نیست، بلکه به خاطر ترس از پیشرفت دانش دانشمندان، دانشجویان و دانش‌آموزان ایران است.

این مسئول با اشاره به اینکه محیط آموزشگاه به عنوان یکی از عناصر اصلی فرآیند آموزشی است، متذکر شد: همان‌گونه که کتب درسی و معلم به عنوان عناصر آموزشی از اهمیت فوق العاده‌ای برخوردار هستند، اگر محیط مناسب و مطلوبی برای اجرای این فرآیند فراهم نگردد اهداف نظام تعلیم و تربیت به نحو مطلوب تحقق نخواهد یافت.
انتهای پیام/73002/ن30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها