امروز : جمعه ۲ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 23
۱۵:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57326
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۶
تعداد بازدید: 90
احمد بختیاری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خرم‌دره، با اشاره به تحصیل 4 هزار و 968 دانش‌آموز در مقطع ابتدایی در سال تحصیلی 92-91 اظهار داشت: در ...

احمد بختیاری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خرم‌دره، با اشاره به تحصیل 4 هزار و 968 دانش‌آموز در مقطع ابتدایی در سال تحصیلی 92-91 اظهار داشت: در سال تحصیلی جدید تعداد دانش‌آموزان مقطع ابتدایی به بیش از 5 هزار نفر افزایش پیدا کرده است.

وی در ادامه با بیان اینکه با بیان اینکه اولین مصداق امر به معروف و نهی از منکر تعلیم است، اظهار داشت: در این تعلیم باید به مقتضای سن، شرایط زندگی و مرتبه استعداد و فهم شخص از شیوه‌های مناسب آموزشی استفاده کرد.

وی افزود: باید روش‌های آموزش، متناسب با سن و استعداد و موقعیت اجتماعی افراد باشد تا انسان در امر به معروف و نهی از منکر موفق شود.

مدیر آموزش و پرورش خرم‌دره با اشاره به نقش امر به معروف و نهی از منکر در حفظ امنیت جامعه بیان داشت:‌ این فریضه باید در میان مردم گسترش پیدا کند.

وی با اشاره به لزوم توسعه نهضت مدرسه‌سازی در سطح شهرستان، ادغام مدارس‌، تعدیل و ساماندهی ساعت‌های آموزشی‌، ساماندهی نیرو و فضاهای آموزشی، تغییر محتوای آموزشی و کتب درسی کلاس اول ابتدایی‌، آموزش ضمن خدمت معلمان در تابستان امسال و هدایت دانش‌آموزان به سوی رشته‌های فنی و کاردانش را بخشی از تحول بنیادین در آموزش و پرورش برشمرد.

بختیاری دفاع از حجاب را با تربیت درست نسل‌ها و تحلیل برنامه‌های فرهنگی دشمن میسر دانست و خاطرنشان کرد: تمام اقشار جامعه برای دفاع از نمادهای اسلامی همچون حجاب وظیفه‌هایی بر عهده دارند که باید به درستی به انجام آن‌ها بپردازند.

وی در ادامه جوانان را امید‌های آینده انقلاب خواند و تصریح کرد: هر زمان که جوانان امیدوارانه به آینده نگاه کرده‌اند، بسیاری از موانع را مرتفع و حرکت رو به رشد انقلاب را تقویت می‌کنند.

مدیر آموزش و پرورش خرم‌دره با اشاره به توطئه‌های دشمنان علیه نسل جوان کشور گفت: امروز دشمنان با سرمایه‌گذاری عظیم خود در این حوزه و با ارسال مواد مخدر، محصولات ضدفرهنگی و مشروبات الکلی به داخل کشور، درصدد زدودن اعتقادات پاک جوانان این نظام هستند.

وی با اشاره به توطئه‌های دشمنان برای از بین بردن وحدت و همدلی ملت ایران گفت: امروز دشمنان با جنگ نرم درصدد براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران هستند که وحدت و یکپارچگی مردم عامل اصلی در پیروزی در برابر دشمنان است
انتهای پیام/73002/خ30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها