امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 17
۰۷:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57330
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۶
تعداد بازدید: 46
همایون هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به اینکه پس از پالایش، پرونده‌های مددجویان در طرح آفتاب، به نتایج قابل توجهی دست ...

همایون هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به اینکه پس از پالایش، پرونده‌های مددجویان در طرح آفتاب، به نتایج قابل توجهی دست پیدا‌کرده‌ایم ، اظهارداشت: در دور جدید طرح آفتاب بنا داریم این طرح را به صورت فشرده‌تر در استان‌های محروم برگزار کنیم.

وی هدف از برگزاری طرح آفتاب را رفع مشکلات مددجویان و نیازمندان در کمترین زمان ممکن اشاره کرد و گفت: به زودی طرح آفتاب در استان‌های محروم برگزار خواهد شد که خوشبختانه امسال نیز اعتبارات خوبی برای این طرح در نظر گرفته شده است.

هاشمی ادامه داد: سازمان بهزیستی در سال جاری بنا دارد سطح خدمات خود را در بخش‌های مختلف از جمله حمایتی، توانبخشی، درمانی و ... افزایش دهد که در همین راستا برنامه‌های خوبی تدوین شده است.

رئیس سازمان بهزیستی کشور افزود: یکی از برنامه‌های اصلی سازمان، واگذاری مسکن مددجویان تحت پوشش بهزیستی در قالب طرح نهضت تامین مسکن معلولان و مددجویان است که خوشبختانه این طرح مورد رضایت مددجویان قرار گرفته است.

وی افزود: سازمان بهزیستی بنا دارد در صورت تامین اعتبارات، بن‌های خرید کالا را بین مددجویان و اقشار نیازمند توزیع کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها