امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۲۲:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57343
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۸
تعداد بازدید: 66
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه العالم، نمایشگاهی از آثار جنایات «علی عبدالله صالح» دیکتاتور مخلوع یمن، در صنعا ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه العالم، نمایشگاهی از آثار جنایات «علی عبدالله صالح» دیکتاتور مخلوع یمن، در صنعا پایتخت این کشور برگزار شده است.

خبرنگار شبکه العالم روز جمعه گزارش داده است که در این نمایشگاه جنایات رژیم «علی عبدالله صالح» علیه اهالی استان «صعده» در قالب عکس، مجسمه، ماکت و اسناد در معرض دید عموم قرار گرفته است.

«علی عماد» مسئول برگزاری نمایشگاه می‌گوید: مردم یمن از دیکتاتوری و ظلم و بی‌عدالتی رژیم «علی عبدالله صالح» و همدستانش مانند «علی محسن احمر» و ... رنج می‌بردند و در واقع این نمایشگاه گویای بخش کوچکی از مظلومیت یمنی‌ها است.
 
 
این نمایشگاه «زخم های عمیق» نام گرفته و برگزارکنندگان هدف خود از برپایی آن را برملا کردن اقدامات جنایتکارانه رژیم سرنگون شده عبدالله صالح علیه ساکنان صعده و همچنین میزان خسارات وارد شده به آنها طی جنگهای شش‌گانه عنوان می‌کنند.

«"ماجد قانص» عضو کمیته برگزارکننده این نمایشگاه در گفت‌و‌گو با خبرنگار العالم، تأکید کرد، هدف از برگزاری نمایشگاه، شناساندن مظلومیت مردم شمال یمن است، چراکه این جنایات در سایه جعل و دروغ‌پردازی‌های رسانه‌ای و همراهی همه جانبه جامعه بین‌المللی با رژیم عبدالله صالح اتفاق افتاد.

در گوشه و کنار این نمایشگاه مجسمه، ماکت، عکس، فیلم و اسنادی رسمی به نمایش در آمده است که جنایات رژیم سرنگون شده یمن را طی جنگهای شش گانه علیه ساکنان صعده و حومه آن به تصویر می‌کشد. در این جنگ‌ها بیش از 6هزار و 500 شهروند یمنی کشته شدند.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار