امروز : شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 17
۲۳:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57366
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۱۰
تعداد بازدید: 60
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بهروز کریمی تهیه کننده «شور زندگی» گفت: در این مجموعه به موفقیت زنان سرپرست خانوار فعال در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بهروز کریمی تهیه کننده «شور زندگی» گفت: در این مجموعه به موفقیت زنان سرپرست خانوار فعال در گروه‌های همیار خواهیم پرداخت. نکته دارای اهمیت درباره این زنان رسیدن آنان به سطح قابل توجهی از توانمندی است.
در این برنامه با روایتی مستند از گروه‌های همیار به ابعاد اجتماعی و اقتصادی زندگی زنان فعال در این گروه‌ها پرداخته و تلاش، شوق فعالیت و شور زندگی در آنان را به تصویر می‌کشیم.
وی افزود: این بانوان با استعانت گرفتن ازحضرت حق و با هدایت و حمایت معاونت اجتماعی سازمان بهزیستی کشور و بالا بردن روحیه تعاون در خود و ارجح دانستن منافع جمعی به منافع فردی، به خود باوری رسیده و با تلاش و کوشش جمعی در مسیر رسیدن به توانمندی، موفقیت‌های ارزشمندی را کسب کرده‌اند. تصویربرداری «شور زندگی» در لاهیجان ،دماوند، قم، زنجان و سبزوار انجام خواهد شد.
بهروز کریمی در توضیحات بیشتر خود اضافه کرد:مونا زندی حقیقی این مجموعه را کارگردانی می‌کند و محمدرضا تیموری تصویربرداری کار را برعهده گرفته است.
دیگر عوامل اصلی این مستند عبارتند از: دستیار کارگردان و برنامه‌ریز: شقایق عزیزخانی.
انتهای پیام/  
برچسب ها:
آخرین اخبار