امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۷:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5738
تاریخ انتشار: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۱
تعداد بازدید: 147
«سیروس حسن‌پور» کارگردان در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره شرایط ساخت فیلم جدیدش گفت: فیلمنامه «درناهای کاغذی» توسط خانم نغمه ثمینی و ...

«سیروس حسن‌پور» کارگردان در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره شرایط ساخت فیلم جدیدش گفت: فیلمنامه «درناهای کاغذی» توسط خانم نغمه ثمینی و خودم نوشته می‌شود و احتمالا ظرف دو ماه آینده سفر دیگری به ژاپن خواهیم داشت تا شرایط مناسب برای تولید فیلم را فراهم کرده است.

وی در ادامه گفت: فصل پاییز به دلیل مهاجرت درناها بهترین زمان برای تولید فیلم خواهد بود که تلاش می‌کنیم این شرایط مهیا شده و فیلم را جلوی دوربین ببریم. بیش از نیمی از فیلم در ژاپن جلوی دوربین می‌رود.

کارگردان «مروارید» درباره مضمون این فیلم نامه عنوان کرد: داستان درباره زندگی دختر بچه دوازده ساله ای است که تحت تاثیر بمب اتمی قرار می‌گیرد که در دوران جنگ جهانی دوم توسط نیروهای آمریکا بر سر مردم هیروشیما انداخته شد. دوستان این دختر با درست کردن درناهای کاغذی سعی می کنند به او امید زندگی بدهند. بعد از مرگ دختر هر ساله به یاد این دختر درناهایی توسط کودکان دنیا ساخته می شود و در مراسمی که برگزار می شود بر سر گورش نهاده می شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار