امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۰۲:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57388
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۳
تعداد بازدید: 52
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سیدنظام‌الدین موسوی مدیرعامل خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، طی ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سیدنظام‌الدین موسوی مدیرعامل خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، طی سخنانی در جمع نمایندگان دفاتر استانی خبرگزاری بسیج، با بیان کمتر نهادی را سراغ داریم که مانند بسیج، اینطور تمام اقشار جامعه را پوشش دهد، گفت: بسیج از این حیث، بالاترین ظرفیت را در بین نهادهای انقلابی دارد که این ظرفیت مردمی می‌تواند در خدمت خبرگزاری بسیج نیز قرار بگیرد.

موسوی با اشاره به اینکه خبرگزاری بسیج و خبرنگاران آن می‌توانند با جذب مخاطب، نقشی مهم در عرصه رسانه‌ای کشور ایفا کنند، افزود:‌ البته این مسئله تاحدودی سبب ایجاد محدودیت‌هایی نیز می‌شود اما همین محدودیت‌ها می‌تواند به یک ظرفیت برای این خبرگزاری تبدیل شود.

وی شناخت و برنامه‌ریزی برای جذب مخاطب را موضوعی مهم در حوزه رسانه دانست و خاطرنشان کرد: باید توجه داشت که این کار در ابتدا کمی سخت است که یک خبرگزاری بتواند در بین سایت‌های مختلف خبری سر بلند کند چون کار خبر، یک کار بلندمدت و فرسایشی است، اما در صورت سرمایه‌گذاری و کارکرد مناسب می‌توان به نتیجه‌ دلخواه رسید.

مدیرعامل خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با تاکید بر استفاده از ظرفیت‌های بسیج در پایگاه‌ها و مناطق مختلف هر استان، گفت: یکی از مهمترین موارد در بحث خبر، سوژه‌یابی صحیح است و با سوژه مناسب است که می‌توان بسیاری از مطالب جذاب را تولید کرد.

موسوی در ادامه با اشاره به ضرورت بکارگیری خلاقیت در تولید اخبار و گزارش‌های مختلف، تصریح کرد: استفاده از قالب‌هایی همچون گزارش و یادداشت می‌تواند در این باره مؤثر باشد. البته علاوه بر مطالب مهم سیاسی، موارد دیگری همچون انتقادهای اجتماعی نیز باید در نظر گرفته شود.

وی اضافه کرد: در این صورت اخبار استان‌ها می‌تواند در سطح ملی مطرح شده و به عنوان یک مرجع مورد استفاده قرار گیرد.

مدیرعامل خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اهمیت دقت در امر خبررسانی، به اقدام شبکه سی‌ان‌ان درخصوص تحریف سخنان رییس جمهور کشورمان در نیویورک اشاره کرد و افزود: پیگیری خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس باعث شد تا مسئولین این شبکه چندین بار با ما تماس بگیرند تا فارس این موضوع را رها کند.

موسوی با بیان اینکه امروز خلا وجود یک رسانه منطقه‌ای در میان رسانه های کشور به چشم می‌آید، ادامه داد: یکی از دلایل مهم این کمبود این است که هیچگاه مسئولین به این مسئله توجه نکردند.

وی اضافه کرد: خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با همت خبرنگاران خود این آمادگی را دارد که در مسیر تبدیل شدن به یک خبرگزاری منطقه‌ای گام بردارد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها