امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۷:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57394
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۵
تعداد بازدید: 37
به گزارش خبرنگار فارس، علی اصغر فانی سرپرست وزارت آموزش و پرورش در حاشیه مراسم افتتاحیه اردوهای راهیان نور که در حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) برگزار ...

به گزارش خبرنگار فارس، علی اصغر فانی سرپرست وزارت آموزش و پرورش در حاشیه مراسم افتتاحیه اردوهای راهیان نور که در حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) برگزار شد، اظهار داشت: تمام اردوهایی که در آموزش و پرورش برای دانش‌آموزان برگزار می‌شود، اختیاری است.

وی در خصوص برگزاری اردوهای راهیان نور نیز گفت: برگزاری اردوهای راهیان نور نیز اختیاری است.

فانی در این مراسم، زنده نگه داشتن یاد شهیدان و بزرگ شمردن ایثار رزمندگان را از مهمترین اهداف برگزاری اردوهای راهیان نور عنوان کرد.

وی ادامه داد:‌ ارزش‌های کشور جمهوری اسلامی ایران، ارزش‌های امام راحل و همچنین آنچه که در طول هشت سال دفاع مقدس رخ داده است باید به نسل بعدی منتقل شود و هدف از برگزاری اردوهای راهیان نور نیز انتقال این ارزش‌های ایرانی و اسلامی است.

سرپرست آموزش و پرورش با بیان اینکه یکی از اهداف آموزش و پرورش این است که دانش‌آموزان در این اردوها چگونه زیستن، تعامل با دیگران و شنیدن نظرات دوستان هم سن و سال خود را بیاموزند، گفت: حفظ سلامت دانش‌آموزان برای آموزش و پرورش یک اصل است و تأمین امنیت و سلامت سفرهای معنوی اردوهای راهیان نور، اثربخشی این اردوها را افزایش می‌دهد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها