امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۰۶:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57395
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۵
تعداد بازدید: 45
عبدالرضا بزرگی‌نژاد، دبیر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس«توانا» در خصوص برنامه‌های این هفته کمیسیون ...

عبدالرضا بزرگی‌نژاد، دبیر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس«توانا» در خصوص برنامه‌های این هفته کمیسیون اظهار داشت: فردا آقای فانی سرپرست وزارت آموزش و پرورش با حضور در کمیسیون آموزش مجلس برنامه‌های خود را اعلام می‌کند. 

وی افزود: همچنین در این روز از منتخبین نمایندگان شوراهای آموزش و پرورش رأی‌گیری می‌شود تا پس از قطعی شدن و انتخاب این افراد، برای رأی‌گیری در صحن علنی مجلس نیز مطرح شود.

دبیر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: روز سه‌شنبه نیز آقای توفیقی سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری نیز با حضور در این کمیسیون برنامه‌های خود را اعلام می‌کند.

وی اضافه کرد: در ادامه جلسه این روز از معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی و سرپرست معاونت توسعه مدیریت ریاست جمهوری و معاون بودجه این معاونت، دعوت شده است تا علاوه بر توضیح در خصوص اختصاص 10 درصد از کل بودجه عمرانی آموزش و پرورش برای بازسازی و نوسازی مدارس، در خصوص راه‌های افزایش کمک‌های مالی دولت به این وزارتخانه، توضیحاتی را به این کمیسیون ارائه دهند.

بزرگی‌نژاد عنوان کرد: در این جلسه، معاون عمرانی وزارت آموزش و پرورش نیز با حضور در این کمیسیون در خصوص مشکلات و اهمیت بازسازی و نوسازی مدارس به خصوص در روستاها و مناطق زلزله‌زده و طرح‌های اجرا شده با توجه به 10 درصدی که دولت به این بخش اختصاص داده است، توضیحاتی را ارائه می‌دهد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها