امروز : چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 26
۱۰:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57399
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۵
تعداد بازدید: 84
اسماعیل دوستی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس  اظهار داشت: من با حضور شهردار در جلسات هیئت دولت موافقم. زیرا تهران یک کلانشهر است و مشکلات ...

اسماعیل دوستی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس  اظهار داشت: من با حضور شهردار در جلسات هیئت دولت موافقم. زیرا تهران یک کلانشهر است و مشکلات عدیده‌ای دارد و خدمات زیادی به دولت می‌دهد.

وی ادامه داد: در نتیجه به نظرم شهردار تهران باید در هیئت دولت حضور پیدا کند تا هم مشکلات شهر تهران را به دولتمردان انعکاس دهد و هم به هیئت دولت برای دریافت امکانات به منظور خدمات رسانی بهتر به شهر کمک کند.

دوستی افزود: حضور شهردار و گزارش‌هایی که وی در این جلسات ارائه می‌دهد، علاوه بر این در دریافت بودجه های قانونی تهران از سهم دولت نیز موثر است،  هیئت دولت را در جریان مشکلات شهر قرار می‌دهد و موجب تصمیم گیری‌های بهتر دولتمردان درباره پایتخت می‌شود. 

عضو شورای شهر تهران درباره حضور رئیس شورای شهر در این جلسات نیز تصریح کرد: از قبل روال این بوده که شهردار تهران در هیئت دولت حضور داشته باشد، نه رئیس شورای شهر و در این مورد اختلاف نظر وجود دارد.

وی اضافه کرد: من حتی شنیده ام که استاندار تهران هم درخواست حضور در هیئت دولت را داشته،‌ ولی به نظرم تهران مرکز حکومت است و باید شهری در شان جمهوری اسلامی داشته باشیم. لذا نظر من این است که شهردار حتما در جلسات هیات دولت حضور داشته باشد.
انتهای پیام/
 
 
برچسب ها:
آخرین اخبار