امروز : جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹ - 2020 November 27
۱۸:۰۷
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 574
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۲۰
تعداد بازدید: 340
 به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، روز گذشته با حضور در بیمارستان کسری متوجه شدیم که ابوالفضل زروئی نصرآباد، یکی از طنزپردازان ...

 به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، روز گذشته با حضور در بیمارستان کسری متوجه شدیم که ابوالفضل زروئی نصرآباد، یکی از طنزپردازان خوب کشورمان به دلیل سکته قلبی نیازمند آنژیوگرافی بوده تا پس از تشخیص دقیق بیماری تحت درمان نهایی قرار گیرد به همین منظور با محمد زروئی نصرآباد، برادر این شاعر پیرامون حال عمومی برادرش به گفت‌وگو نشستیم.

وی بیان می‌کند: پزشکان بیمارستان کسری طی انجام آنژیوگرافی از ابوالفضل، تشخیص بر انجام عمل قلب باز داده‌اند و اکنون منتظر نظر برخی از پزشکان دیگر هستیم تا برادرم طی روزهای آینده تحت عمل باز قلب قرار گیرد.

زروئی نصرآباد در پاسخ به این سؤال که عمل قلب برادرتان در بیمارستان کسری صورت می‌گیرد، می‌گوید: بله؛ به دلیل بسته بودن برخی از مویرگ‌های قلب ابوالفضل، مجبور به عمل کردن قلب او در همین بیمارستان خواهیم بود.

وی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه وضعیت ریه‌های‌ برادرتان چگونه است؛ شنیده‌ایم که پزشک بیمارستان قبلی که آقای زروئی در آن بستری بود، تشخیص بر عفونتی بودن ریه‌ها داده بود آیا این مطلب صحت دارد، عنوان می‌کند: تشخیص آن بیمارستان بر عفونتی بودن ریه‌های برادرم درست نبود.
 به گفته برادر این شاعر طنزپرداز، برای اطمینان کامل از سلامت ریه‌های وی از پزشکان بیمارستان کسری پیگیر این موضوع شدیم که آنها معتقد هستند، درست کار نکردن قلب او، موجب ایجاد فشار بر ریه‌ها و آب آوردن آنها شده بود به همین منظور بیمارستان قبلی تشخیص بر عفونت ریه داده بود که تشخیص درستی  نبود.

زروئی نصرآباد ادامه می‌دهد: مشکل ریه‌های ابوالفضل به لطف پروردگار بهبود یافته است به نوعی که اکنون اساسی‌ترین مشکل جسمی برادرم همان مشکل قلب است که طی دو روز آینده برای عمل جراحی به اتاق عمل برده خواهند شد.

بر اساس این گزارش، ابوالفضل زروئی نصرآباد، نویسنده رمان «ماه به روایت آه»، «رفوضه‌ها»، «حدیث قند» و «غلاقه به خونش نرسید» در 18 فروردین امسال به دلیل عارضه قلبی در بیمارستان کسری بستری شد.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها