امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۶:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5740
تاریخ انتشار: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۱
تعداد بازدید: 154
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از هفته‌نامه فلسطینی«المنار»، شیخ «محمد حسین» شهروندان فلسطینی را به قیام برای دفاع از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از هفته‌نامه فلسطینی«المنار»، شیخ «محمد حسین» شهروندان فلسطینی را به قیام برای دفاع از مسجدالاقصی در سایه تهدیدات اخیر صهیونیست‌های افراطی و مسئولان رژیم صهیونیستی برای یورش به مسجدالاقصی و تحمیل حاکمیت اسرائیل بر آن به منظور بنای معبد مورد ادعای خود، فراخواند.

شیخ حسین در اظهاراتی مطبوعاتی هشدار داد که اخیرا اقدامات صهیونیست‌های افراطی با حمایت‌های سیاسی و حمایت‌های مسئولان رژیم اشغالگر به شکل محسوسی افزایش یافته است که این امر خطری برای مسجدالاقصی است.

وی افزود که مسئولان رژیم صهیونیستی از اختلافات داخلی و چنددستگی بین فلسطینیان و سرگرم شدن کشورهای عربی و اسلامی به اوضاع داخلی خود و سکوت جهانی برای اجرای طرح‌های خود سوء استفاده می‌کنند.

مفتی فلسطین همچنین هشدار داد که مسئولان رژیم صهیونیستی قصد دارند بر مسجدالاقصی سیطره پیدا کرده و آن را تقسیم کنند.

وی شهروندان فلسطینی و نگهبانان مسجدالاقصی را به دفاع از این مسجد مقدس و همچنین امت‌ عربی و اسلامی را به اقدام موثر برای نجات مسجدالاقصی دعوت کرد.

از سوی دیگر شیخ حسین تهدیدات رژیم صهیونیستی علیه مسجد محمد فاتح در قدس را محکوم و تصریح کرد که تهدید برای تخریب بخشی از این مسجد، امتداد تجاوزات شهرک‌نشینان علیه سرزمین فلسطین و مقدسات آن است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها