امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۲۰:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57413
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۷
تعداد بازدید: 75
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری سما، «محمد الهندی» گفت که آمریکا دیگر یک قدرت در جهان نیست، موازنه قوا ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری سما، «محمد الهندی» گفت که آمریکا دیگر یک قدرت در جهان نیست، موازنه قوا تغییر کرده و فلسطین نیز در قلب این تغییر و تحولات قرار دارد.

وی که در جشنواره «لبیک یا اقصی در سالروز آزادسازی قدس» سخنرانی می‌کرد، اظهار داشت: هیچ کس نمی‌تواند فلسطین را نادیده بگیرد زیرا فلسطین در قلب میلیون‌ها نفر جای دارد.

هندی تاکید کرد: درگیری مستمر با رژیم اشغالگر باعث شده است که امت همیشه بیدار و آگاه باشد که دشمن آن یکی است.

وی همچنین تصریح کرد که مذاکره با رژیم اشغالگر فرصتی برای یهودی‌سازی مقدسات و آوارگی مجدد ملت فلسطین فراهم می‌کند در حالی که پس از 20 سال مذاکره بر سر همان مسائل و قضایا باید این مذاکرات را شکست خورده تلقی کرد.

این رهبر جهاد اسلامی از تشکیلات خودگردان فلسطین خواست تا با ملت فلسطین صادق بوده و به منظور حفظ اصول این ملت و مسجدالاقصی حقیقت را به آن اعلام نماید.

وی اشاره کرد که سه ماه از 9 ماهی که به عنوان مدت زمان مذاکرات تعیین شده بود به پایان رسید در حالی که مذاکره‌کننده فلسطین همچنان در دور تسلسل باطل است و به همان نقطه نخست رسیده است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار