امروز : دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 25
۰۳:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57419
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۹
تعداد بازدید: 72
مهرنوش هدایتی، عضو هیأت علمی گروه فبک (فلسفه برای کودکان) پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی در گفت‌وگو با خبرنگار آیین و اندیشه خبرگزاری پیروان ...

مهرنوش هدایتی، عضو هیأت علمی گروه فبک (فلسفه برای کودکان) پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی در گفت‌وگو با خبرنگار آیین و اندیشه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ضمن بیان این خبر اظهار داشت: چندی است که دراین پروژه بر دوره‌های تربیت مربی در جهان و ایران به صورت مستقل کار می‌کنم.

وی با اشاره به اینکه پیشنهاد طرح با خودش بوده که مورد استقبال پژوهشگاه هم قرار گرفته است، افزود: خوشبختانه این طرح اکنون در دست اتمام است.

هدایتی در ادامه توضیح داد: در این طرح تلاش کردم دوره‌های مختلف تربیت مربی فلسفه برای کودکان را در جهان جستجو کرده و یک مقایسه‌ای با وضعیت کنونی در ایران به عمل آوردم و در نهایت پیشنهاد و طرح بومی خودم را ارائه دادم.

این عضو هیأت علمی پژوهگشاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی با اشاره به اینکه پیشروان تربیت مربیان فلسفه برای کودکان در دنیا، آمریکای شمالی و اروپا هستند، گفت: از ارائه طرحم از این کشورها الگوبرداری نکردم ولی نقاط قوت و ضعف طرح‌ها و برنامه‌های آنها را بررسی کرده و به طرح مستقلی رسیدم.

هدایتی در پایان یادآور شد: ‌احتمالا با توجه به اهمیت کار فلسفه برای کودکان و تربیت مربیان شایسته تا فصل آینده طرح آماده ارائه به پژوهشگاه خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها