امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۷:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57421
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۹
تعداد بازدید: 60
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، قبل از این اعلام شده بود جاش ترانک فیلم‌ساز جوان سینما برای کار کارگردانی این نسخه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، قبل از این اعلام شده بود جاش ترانک فیلم‌ساز جوان سینما برای کار کارگردانی این نسخه دوباره‌سازی شده انتخاب شده است.

انتخاب کینبرگ در حالی است که قبل از این چند فیلم‌نامه نویس (و از جمله تی اس ناولین، مایکل گرین، ست گراهام اسمیت و جرمی اسلتر) فیلم‌نامه نسخه احیا شده «چهار شگفت‌انگیز» را نوشته بودند.

اما مسئولان کمپانی فوکس قرن بیستم که تهیه کننده این مجموعه فیلم کمیک استریپی هستند، از هیچ یک از فیلم‌نامه‌های نوشته شده راضی نبودند.

در حالی که گفته شده بود کار فیلم‌برداری نسخه جدید و احیا شده «چهار شگفت‌انگیز» بزودی شروع می‌شود. ولی مشکل فیلم‌نامه باعث شد تا زمان فیلم‌برداری آن باز هم به عقب بیفتد.

به نوشته سایت اینترنتی موویز، در حال حاضر معلوم نیست این فیلم چه زمانی وارد مرحله تولید و فیلم‌برداری خواهد شد.

جاش ترانک که برای کارگردانی نسخه احیا شده «چهار شگفت‌انگیز» انتخاب شده ،گفته قصد دارد فیلمی جذاب و هیجان انگیز را به تماشاگران ارائه دهد.

قصه کمیک استریپی شرکت انتشاراتی مارول آخرین بار در سال 2007 تبدیل به فیلمی سینمایی به نام «چهار شگفت‌انگیز: ظهور موج سوار نقره‌ای» شد.

این فیلم دومین قسمت این مجموعه فیلم بود که مورد پسند منتقدان ، تماشاگران و دوستداران این قصه کمیک استریپی قرار نگرفت و فروش کمی در جدول گیشه نمایش سینماها کرد.

قصه کمیک استریپی «چهار شگفت‌انگیز» در سال 1961 توسط استن لی و جک کربای خلق شد و درباره چهار دانشمند بود که تحت تاثیر تشعشعات یک آزمایش علمی، از حالت طبیعی خارج شده و تبدیل به ابر قهرمانانی با قدرت‌های شگفت‌انگیز می‌شوند.

کمپانی فوکس قرن بیستم همراه با احیای مجموعه فیلم «چهار شگفت‌انگیز» خود، نقش‌های چهار کاراکتر اصلی را به چهار بازیگر تازه خواهد داد و بازیگران نسخه‌های قبلی با آن همکاری نخواهند داشت.

سایمن کینبرگ تا به حال فیلم‌نامه فیلم‌های« مردان ایکس: آخرین راست قامت» و «مردان ایکس روزهای آینده گذشته» (که تابستان آینده اکران عمومی خواهد شد) را نوشته است.

کینبرگ در کنار کار نگارش فیلمنامه نسخه جدید و احیا شده «چهار شگفت‌انگیز»، یکی از تهیه‌کنندگان آن هم خواهد بود.این فیلم برای ششم مارس سال 2015 آماده نمایش عمومی خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار