امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۱۱:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57422
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۹
تعداد بازدید: 89
سعید شرفی کیا تهیه کننده فیلم سینمایی «پرنده» در گفت و گو با خبرنگار سینمایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت : ما قبل از تغییر ...

سعید شرفی کیا تهیه کننده فیلم سینمایی «پرنده» در گفت و گو با خبرنگار سینمایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت : ما قبل از تغییر مدیریت های سینمایی برای فیلمنامه سینمایی «پرنده» به کارگردانی جلال فاطمی خواهر زاده سهراب سپهری درخواست پروانه ساخت داده بودیم اما با تغییر مدیریت ها بالاخره با موافقت شورای جدید به تازگی پروانه ساخت برای این فیلمنامه صادر شده است.

وی ادامه داد: «پرنده» درباره زندگی سهراب سپهری نقاش و شاعر بزرگ ایران است که در سه مقطع زمانی کودکی، جوانی و میانسالی این شاعر روایت میشود. زندگی شخصی و سیر تحولات شخصیتی سهراب سپهری در این فیلم قرار است به تصویر کشیده شود. از آنجا که جلال فاطمی خواهر زاده سهراب سپهری است از روحیات و زندگی شخصی او اطلاعات کاملی دارد. با توجه به این مسئله پیش بینی می‌شود فیلم بتواند حق مطلب را درباره شخصیت چند بعدی سهراب سپهری ادا کند.

وی افزود : اگرچه قرار بود علی قوی تن هم فیلمی درباره سهراب سپهری بسازد اما هنوز برای دریافت پروانه ساخت آن اقدامی نکرده است و حتی اگر قرار باشد او هم بسازد،‌ فی‌النفسه اتفاق بدی نیست و جای امیدواری دارد.

وی تاکید کرد : ما مراحل پیش تولید را به سرعت پشت سر می گذاریم و با کلید زدن فیلم طی ماه آینده تصمیم جدی داریم که «پرنده» را به جشنواره فیلم فجر برسانیم.
 
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها