امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۴:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57435
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۵
تعداد بازدید: 89
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زنجان، علیرضا قنبری صبح امروز در جمع مسئولان آموزشی شهرستان ابهر با تاکید بر لزوم ایجاد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زنجان، علیرضا قنبری صبح امروز در جمع مسئولان آموزشی شهرستان ابهر با تاکید بر لزوم ایجاد امکانات لازم برای استفاده دانش‌آموزان و معلمان اظهار داشت: مدیران مدارس باید تمام تلاش خود را برای ایجاد یک فضای آرام برای تحصیل دانش‌آموزان فراهم کنند.

مدیر آموزش و پرروش ابهر با بیان اینکه 10 هزار و 666 دانش‌آموز مقطع ابتدایی در مدارس ابهر در حال تحصیل هستند، گفت: این تعداد دانش‌آموز در 464 کلاس مشغول علم‌آموزی هستند.

وی با اشاره به توطئه‌های دشمنان علیه نسل جوان کشور گفت: امروز دشمنان با سرمایه‌گذاری عظیم خود در این حوزه و با ارسال مواد مخدر، محصولات ضدفرهنگی و مشروبات الکلی به داخل کشور، درصدد زدودن اعتقادات پاک جوانان این نظام هستند.

مدیر آموزش و پرروش ابهر افزود: در این زمینه جوانان کشور ما با درایت و هوشیاری خود کمتر تحت تاثیر توطئه‌های دشمنان قرار گرفته‌اند و همواره درصدد مقابله با توطئه‌ها و نقشه‌های شوم دشمنان قسم خورده این نظام هستند.

این مسئول با اشاره به توطئه‌های دشمنان برای از بین بردن وحدت و همدلی ملت ایران گفت: امروز دشمنان با جنگ نرم درصدد براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران هستند که وحدت و یکپارچگی مردم عامل اصلی در پیروزی در برابر دشمنان است.

قنبری با اشاره به تقارن بازگشایی مدارس و هفته دفاع مقدس بیان داشت: در هشت سال دفاع مقدس شاهد دلاورمردی‌‌ها و جانفشانی‌های بسیجیان و رزمندگان بودیم.

وی افزود: عزت و سربلندی امروز کشور، بیداری جهان اسلام و مبارزه با سرمایه‌داری از برکت‌های ایستادگی رزمندگان و خون شهدا است.

مدیر آموزش و پرورش ابهر با بیان اینکه بسیج همواره نقش بسزایی در توسعه کشور داشته است، خاطرنشان کرد: بسیج در همه حال در قبال جامعه احساس مسئولیت کرده و نقش تاثیرگذاری داشته است.

این مسئول با اشاره به نامگذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی متذکر شد: همگان باید برای تحقق این مهم تلاش کنند و در این میان دانش‌آموزان باید با کسب علوم مختلف، در مسیر توسعه و تعالی نظام حرکت کنند.
انتهای پیام/73002/ن30
برچسب ها:
آخرین اخبار