امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۹:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57453
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۹
تعداد بازدید: 55
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مؤسسه فرهنگی هنری و انتشارات مرکز اسناد انقلاب اسلامی، کتاب «رسم دلبری» نوشته محمد مهدی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مؤسسه فرهنگی هنری و انتشارات مرکز اسناد انقلاب اسلامی، کتاب «رسم دلبری» نوشته محمد مهدی زیدآبادی‌نژاد و علی افاضاتی را منتشر کرد.

این کتاب مربوط می‌شود به فضای پیروزی انقلاب اسلامی، معرفی مبارزه ها و مبارزان و بعد هم فضای پس از انقلاب اسلامی کهم با جنگ تحمیلی همراه است.

این کتاب روایت متفاوتی دارد چون راوی‌اش همچنان خواسته با اسم مستعار خود شناخته شود و اسم واقعی و هویت اصلی گوینده برای خواننده آشکار نیست.

در این کتاب نویسنده‌ها تلاش کرده‌اند تا زندگی واقعی یکی از مبارزان و انقلابیان را که به نام مستعار «سعید توفیق» معرفی شده است، از ابتدای ورودش به جرگه‌ انقلابیان و سیر مبارزاتش با رژیم پهلوی و در نهایت شرکت او در جنگ تحمیلی عراق بر ضد ایران، اسارت و آزادی وی، به تصویر بکشند.

این کتاب در شمارگان 2000 نسخه و 524 صفحه و با قیمت 14هزار تومان و به همت مؤسسه فرهنگی هنری و انتشارات مرکز اسناد انقلاب اسلامی روانه بازار نشر شد.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها