امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۸:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57464
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۹
تعداد بازدید: 101
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی بیستمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان، شهر همدان از 16 مهر ماه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی بیستمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان، شهر همدان از 16 مهر ماه شاهد حرکت سه کارناوال شادی می‌شود که به پیشواز بیستمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان می‌روند.

سه کارناوال کالکسه شادی، اتوبوس و قطار کودکانه در سطح شهر به حرکت در می‌آید و برنامه‌های شاد را برای مردم به ویژه کودکان و نوجوانان اجرا می‌کنند.

این برنامه تا 24 مهر ماه ادامه خواهد داشت و ضمن به ارمغان آوردن شادی برای خانواده‌های همدانی، بسته‌های فرهنگی متنوعی را برای کودکان به همراه دارد.

کارناوال شادی سال گذشته نیز با حرکت اتوبوس و قطار شادی به حرکت در آمد و امسال کالسکه شادی نیز با پیوستن به این جمع شادی را به میان بچه‌های شهر همدان می‌آورد.

بیستمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک ونوجوان با دبیری شهرام کرمی و مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان از تاریخ 24 تا30 مهر در این شهر برگزار می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها