امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۰۵:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5747
تاریخ انتشار: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۱
تعداد بازدید: 156
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد الهیاری معاون امور نمایشگاهی نمایشگاه کتاب تهران در جمع خبرنگاران ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد الهیاری معاون امور نمایشگاهی نمایشگاه کتاب تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: یکی از اتفاقاتی که در روز اختتامیه نمایشگاه کتاب می‌افتد، انتخاب غرفه برگزیده است، در حال حاضر بر اساس آیین‌نامه‌ای که وجود دارد و ملاک‌های داوری و بازخوردی که از مردم نسبت به نحوه عملکرد غرفه‌ها، نحوه پاسخگویی یا تکریم مردم گرفته شده، در حقیقت تشکل‌های چهارگانه در حوزه داخلی و بین‌المللی داوری‌ها را انجام می‌دهد تا در مراسم اختتامیه غرفه‌های برگزیده معرفی شود.

به گفته الهیاری مجموعه شورای برنامه‌ریزی نمایشگاه کتاب کارهای برنامه‌ریزی را برای اجرای اختتامیه نمایشگاه پیش‌بینی کرده و از طریق کمیته روابط عمومی ساعت دقیق این مراسم اطلاع‌رسانی می‌شود.

وی افزود: در حوزه ناشر برتر سال نیز جلسات کمیته‌های داوری در حال تشکیل است. در حوزه بزرگسال و در حوزه کودک و نوجوان مانند سال‌های گذشته گروه‌های داوری از پیش از نمایشگاه تشکیل شده و مراحل نهایی خود را طی می‌کند امیدواریم در اختتامیه ناشران برگزیده و برتر در نشر بزرگسال و کودک و نوجوان معرفی شوند.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها