امروز : پنجشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۶ - 2017 July 20
۲۳:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57473
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۱
تعداد بازدید: 54
حسین رضازاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص بازگشت کورش باقری به تیم ملی گفت: کورش دوست داشت ...

حسین رضازاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص بازگشت کورش باقری به تیم ملی گفت: کورش دوست داشت زودتر بیاید که ما اجازه ندادیم و خواستار استراحت بیشتری شدیم تا امروز که سرانجام توانسته است به سلامتی کامل به جمع اردونشینان اضافه شود. البته در این مدت هم بچه‌ها طبق برنامه او تمرین می‌کنند و امیدورام با کمک خدا و دعای مردم ملی‌پوشان وزنه‌برداری ایران در مسابقات جهانی لهستان افتخارآفرینی کنند.

وی ادامه داد: آنها اگر بتوانند رکوردهای تمرینی خود را در این مسابقات به ثبت برسانند به طور قطع نتایج خوبی خواهیم گرفت. من یک بار دیگر از آنهایی که ما را دوست ندارند هم می‌خواهم تا برای تیم ملی دعا کنند چرا که موفقیت وزنه‌برداری موفقیت آنهاست و می‌تواند با این موفقیت دوباره سر زبان‌ها بیفتد. درست است که آنها لحظه‌ای تصمیم می‌گیرند اما اگر ما را دعا کنند بهتر است چون شاید دعایشان بگیرد.

وی در مورد اینکه آیا دیگر قصد ندارد وارد گود شود، گفت: با بازگشت باقری دیگر لزومی ندارد خودم کارهای فنی را انجام دهم.

وی در مورد عدم حضور رامهرمزی در رقابت‌های قهرمانی جهان تاکید کرد: وی از ما خواست به خاطر اینکه چند وقتی را از خانواده‌اش دور مانده، بتواند در کنار آنها باشد ضمن  اینکه در مورد اعزام به رقابت‌های جهانی طبق مصوبه شورای برون‌مرزی حق اعلام سه مربی را داریم که کورش باقری به همراه زالای و داریوش باقری به این رقابت ها خواهند رسید.

وی در پایان در خصوص اینکه آیا تیم ملی وزنة برداری توانایی دفاع از عنوان سومی جهان را دارد گفت: ما هم دوست داریم این اتفاق بیفتد. در دوره گذشته هم این رتبه با حضور باقری رقم خورد. تکرار سومی جهان سخت است اما ناامید نیستیم. چرا که ملی‌پوشان هفت ماه شبانه‌روزی تمرین کردند و من هم امیدوارم با کمک خدا بتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم.

انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار