امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۱۹:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57488
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۳
تعداد بازدید: 29
به گزارش سرویس فضای مجازی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی مطهری، نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو ...

به گزارش سرویس فضای مجازی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی مطهری، نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو با اشاره به تخریب برخی رسانه‌ها نسبت به حضور تشکل‌های دانشجویی در مراسم استقبال از روحانی گفت: من اصل حضور تشکل‌ها در مراسم استقبال از رئیس جمهور و موضع‌گیری آنها را می‌پسندم. اینکه آنها ابراز نظر کردند و نشان دادند که در ایران آزادی بیان است.

وی افزود: آنطور که من شنیدم درگیری مختصری هم که پیش آمد ناخواسته بوده و اینطور نبود که از قبل طراحی شده باشد. این درگیری ناخواسته به خاطر این بوده که دانشجویان در حال نماز خواندن بودند و عده ‌ای آمدند و اینها را تحریک کردند، اما قرار بر توهین و یا حمله به سمت آقای روحانی نبوده است.

مطهری در ادامه خاطر نشان کرد: اما اصل حساسیت مردم و به خصوص دانشجویان نسبت به آینده انقلاب اسلامی و اتفاقاتی که رخ میدهد قابل تمجید است؛ یعنی اگر جوان‌های ما بی‌تفاوت می‌بودند نسبت به این اتفاقات و دولت و رئیس جمهور در سفر خود به نیویورک هر رفتاری در مقابل آمریکا و رژیم صهیونیستی و غیره از خود نشان می‌داد آن موقع ما باید برای انقلاب نگران می‌شدیم.

نماینده تهران در مجلس همچنین با انتقاد از برخوردهای نابجا نسبت به حرکت اعتراضی دانشجویان تاکید کرد: این مسئله ثابت کرد که دانشجویان و جوانان حوادث را رصد و نظر خود را ابراز می‌کنند، اما طبیعتا از آن طرف هم تندروی و توهین نباید باشد و نباید دانشجویان را به خاطر اعتراض و مخالفت سرزنش بکنیم.
 
بازگشت به صفحه نخست گروه فضای مجازی
انتهای یبام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها