امروز : سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 21
۰۰:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57489
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۳
تعداد بازدید: 79
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از اداره کل تبلیغات دفاعی وزارت دفاع، همایش ملی مهندسی اپتیک و لیزر ایران در روزهای 17 ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از اداره کل تبلیغات دفاعی وزارت دفاع، همایش ملی مهندسی اپتیک و لیزر ایران در روزهای 17 و 18 مهر ماه در محل دانشگاه صنعتی مالک اشتر شاهین شهر اصفهان با حضور نخبگان، چهره‌های برتر شاخص علمی و اجرایی، اعضای هیئت علمی، صنعتگران، محققین و دانشجویان حوزه اپتیک و لیزر برگزار خواهد شد.

از 513 مقاله ارسالی به دبیرخانه همایش، 215 مقاله پذیرفته شده است که به 75 نفر از نویسندگان مقالات فرصت سخنرانی در همایش و 140 مقاله به صورت پوستر نمایش داده خواهد شد.

همچنین نشستی تخصصی با حضور نمایندگان دانشگاه صنعتی مالک اشتر و 20 دانشگاه برتر کشور و با شرکت مدیران گروه‌های آموزشی دانشگاه‌های سراسری کشور، در رشته‌های مهندسی اپتیک و لیزر فوتونیک، فیزیک گرایش اپتیک و لیزر انجام می‌شود.

در نشست عمومی که همزمان با مراسم اختتامیه برگزار می‌شود، نماینده محترم صنایع اپتیک اصفهان، به همراه اندیشمندان و دانشجویان دانشگاه‌های کشور پیرامون موضوعات تعامل صنعت با دانشگاه و دانشگاهیان با رویکرد آینده پژوهی اپتیک و لیزر، همکاری پژوهشی و تامین نیروی انسانی متخصص، به بحث و گفت و گو خواهند نشست.

پیش از این دو دوره همایش ملی مهندسی اپتیک و لیزر ایران در اردیبهشت سال های 88 و 90 در دانشگاه صنعتی مالک اشتر شاهین شهر اصفهان برگزار شده بود. 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار