امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۲۲:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57492
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۵
تعداد بازدید: 53
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرمانشاه، جلال امینی ظهر امروز در مراسم ستاد راهیان نور استان کرمانشاه، اظهار داشت: موضوعات ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرمانشاه، جلال امینی ظهر امروز در مراسم ستاد راهیان نور استان کرمانشاه، اظهار داشت: موضوعات آموزشی در چهار شکل حفظی، توضیحی، کارگاهی و اردویی آموزش داده می‌شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه ادامه داد: یکی از موثرترین روش‌های یادگیری برگزاری اردوست و در اردوهای راهیان نور تمام مفاهیمی که در کتاب‌ها نوشته شده، به‌طور ملموس آموزش داده می‌شود.

امینی برگزاری اردوهای راهیان نور را موجب تاثیرگذاری بسیار زیاد بر دانش آموزان دانست و اردوهای راهیان نور را فرصتی مناسب برای لمس موقعیت‌های واقعی عنوان کرد.

وی با تاکید بر اینکه اردوهای راهیان نور انسان‌ساز و تاریخ‌ساز است، ابراز داشت: دانش‌آموزان باید بفهمند امنیت و آرامش امروز چگونه به‌دست آمده است.

این مسئول راهیان نور را یک حرکت الهی با برکات زیاد توصیف کرد و بیان داشت: دشمن بر روی حرکت عظیم راهیان نور حساسیت دارد و این به‌دلیل تاثیرگذاری آن است.

به گفته مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه، باید با برنامه‌ریزی دقیق و استفاده از نیروهای مخلص یک فضای معنوی و تاثیرگذار در اردوهای راهیان نور ایجاد کنیم.

امینی خاطرنشان کرد: باید در زمینه میزبانی از اردوهای راهیان نور دانش آموزی استان‌های دیگر تمام امکانات خود را به‌کار بگیریم.
انتهای پیام/2700/ی30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها