امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۵:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 57494
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۵
تعداد بازدید: 175
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از ریگان، پیش از ظهر امروز با حضور فرماندار، معاون دانشگاه علوم پزشکی بم و مسئولان ادارات ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از ریگان، پیش از ظهر امروز با حضور فرماندار، معاون دانشگاه علوم پزشکی بم و مسئولان ادارات ریگان فردین حشمتی به عنوان رئیس جدید شبکه و مرکز بهداشت ریگان معرفی و از خدمات پنج ساله منصور جلالی تجلیل شد.

فرماندار ریگان در این مراسم با اشاره به اقدامات صورت گرفته در این شهرستان گفت: در زمینه بهداشتی در‌ شهرستان ریگان اقدامات موثری صورت گرفته است، اما در زمینه درمان نیاز به توجه ‌بیشتری دارد‌.

مجید اعتمادی افزود: یکی از ضروریات شهرستان ریگان راه‌اندازی بیمارستان است که می‌طلبد در اسرع وقت نسبت به آن اقدام شود.

وی بیان داشت: راه‌اندازی ساختمان درمانگاه فوق تخصصی شرق استان کرمان با پیشرفت 70 درصدی در ریگان در حال ساخت است و به زودی به بهره‌برداری می‌رسد.

احداث 35 خانه بهداشت در ریگان

‌منصور جلالی رئیس سابق شبکه و مرکز بهداشت شهرستان ریگان با اشاره به اقدامات صورت گرفته در زمینه بهداشتی و درمانی در این شهرستان افزود: راه‌اندازی چهار مرکز بهداشتی و در‌مانی از جمله اقدامات صورت گرفته است.

وی ابراز داشت: بیمارستان 32 تختخوابی ریگان‌ یکی از مصوبات سفر رئیس جمهور به ریگان است که با تامین اعتبار کار ساخت آن آغاز می‌شود‌.

جلالی از ساخت 35 خانه بهداشت در این شهرستان خبر داد و عنوان کرد: این خانه‌های بهداشت به 47 مورد در این شهرستان می‌رسند.

به گزارش فارس، فردین حشمتی به عنوان رئیس جدید شبکه و مرکز بهداشت ریگان معرفی و منصور جلالی به عنوان رئیس شبکه و مرکز بهداشت فهرج معرفی شدند.

انتهای پیام/80014/ب۳۰
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها